Koolitus: Interaktiivne esinemine – kuidas olla köitev, mõjus ja vaimukas?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 26.09.2018 - 26.09.2018 Registreerimise lõpp: 07.09.2018 Kestvus: Asukoht: Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn) Hind: 189 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Koolituse eesmärk on jagada väärtuslikke nõuandeid neile, kes aeg-ajalt suuremale või väiksemale auditooriumile esinemas käivad või kogenud spetsialistina kolleege koolitavad.

Koolituse läbinu teab: Mis vahe on loengul ja interaktiivsel esinemisel? Kuidas edastada sõnum auditooriumile nii, et nad oleks tõepoolest kaasatud? Kuidas olla interaktiivne esineja? Mis tagab positiivse tagasiside? Mis tõmbab tegelikult auditooriumi tähelepanu? – nendele ning paljudele teistele olulistele küsimustele saate vastuse just sellelt koolituselt.

Koolituse viivad läbi Eesti Rahvusringhäälingu saatejuht Urmas Vaino ning Tallinna Tehnikaülikooli tööpsühholoog Liina Randmann.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Mis tõmbab tegelikult auditooriumi tähelepanu?


10:00 - 11:30

  • Urmas Vaino

    Urmas Vaino

    kommunikatsioonibüroo Meta Advisory Group, konsultant

  • Kuidas muuta esinemine sisukaks?
  • Mis annab esinemisele vajaliku emotsionaalsuse ja värvid?
  • Kuidas saada jagu esinemishirmust?
  • Millega võita kuulajate südameid ning panna neid ennast kuulama?
  • Mida hakata peale esinemisele järgnevate emotsioonidega?

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Kuidas esinemiseks psühholoogiliselt valmistuda ning seda ise ka nautida?


12:00 - 13:30

Hea ettekanne õnnestub siis, kui see on ettekantud oskuslikult ja kaasahaaravalt. Suurimaks takistuseks õnnestumisele on tavaliselt ebakindlus, mis võib toituda esinemishirmust, liigsest enesekriitikast, vähesest enesereflektsiooni oskusest ja nõrgast ettevalmistatusest. Nii nagu meie kogu käitumine on õpitud, nii on igal inimesel võimalus õppida ka hästi esinema. Selleks on vaja mõista ennast ja publikut ning sõnumit, mida teie ettekanne endas peaks kätkema.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

2

Sihtrühm:

Kõik huvilised, kes aeg-ajalt suuremale või väiksemale auditooriumile esinemas käivad ning soovivad esineda enesekindlalt.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus.

Loobumistingimused:

Kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 09.05.2018; 50% maksumusest ajavahemikul 10.05– 24.05.2018. Kui loobutakse hiljem kui 24.05.2018 osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Maarja Püssim, Koolituste ja konverentside projektijuht

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.