Kuidas ennast mõjusalt väljendada?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 19.01.2023 - 19.01.2023 Registreerimise lõpp: 18.01.2023 Kestvus: 6 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 249 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 18. jaanuarini Soodushind: 179 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Kuidas ennast mõjusalt väljendada?

Kõik inimesed puutuvad igapäevaselt kokku suhtlemise, kirjutamise ja esinemisega. See võib olla kliendikohtumisel, koosolekul, e-kirja kirjutades, blogipostitust või tweeti kirjutades, intervjuud andes või võõraga tutvudes. Kuidas saavutada sõnumi mõjusus, et panna inimesi mõtlema ja tegutsema? Kuidas oma mõtteid selgelt väljendada, ettekannetega innustada ja oma ideid kaasavalt tutvustada?

Teistest selge ja mõjusa sõnumiga eristumine nõuab tööd, kuid tundes õigeid tehnikaid, on jõukohane igale inimesele.

Koolituse viib läbi Eesti Rahvusringhäälingu tunnustatud toimetaja-saatejuht Urmas Vaino.

Koolituse eesmärk on arendada oskusi oma mõtteid selgelt väljendada ning ideid kaasavalt tutvustada ning seeläbi paremini mõjule pääseda.

Koolitusel osalenu teab, kuidas oma sõnumitega teistest eristuda, oskab oma sõnumiga köita tähelepanu, luua selgeid ja sisukaid sõnumeid ning ennast mõjusamalt väljendada.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Kuidas ennast mõjusalt väljendada?


10:00 - 14:30

  • Urmas Vaino

    Urmas Vaino

    kommunikatsioonibüroo Meta Advisory Group, konsultant

Meid ümbritsev keskkond annab hoogu aina suuremale killustumisele. Meie tähelepanu nimel võitleb aina enam meelitajaid.

  • Kuidas saab oma sõnumitega infoväljal konkurentsis püsida?
  • Kuidas muuta sõnum korraga selgemaks, aga ka sisukamaks?
  • Mida teha, et sinu sõnum omaks mõju ja tooks muutuseid?
  • Kuidas luua sõnum, mis kõikide teiste sõnumite konkurentsis kohale jõuaks?

Urmas on oma tööelu jooksul teinud üle 10 0000 intervjuu, modereerinud ligi 500 konverentsi ja viinud läbi sadu seminare. Ta on kuulanud rääkimas tuhandeid inimesi. Nende hulgas on sadu esinejaid, kes on tabanud tõhusa kõnelemise tuuma.

Urmas on rohkem kui kümne aasta jooksul oma teadmisi ja veendumisi jaganud nii gruppidele kui ka üksikutele, alates jaekettide osakonnajuhtidest kuni pankade juhatuste liikmete ja riiki juhtivate ministriteni.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Juhid, ettevõtjad, spetsialistid, ametnikud, poliitikud, teadlased ja kõik teised, kelle roll nõuab oma ideede ja mõtete enesekindlat, mõistetavat ning mõjusat väljendamist.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi