Koolitus: Kuidas luua kõrge suhtekapitali ja suutlikkusega meeskonda?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.01.2020 - 30.01.2020 Registreerimise lõpp: 07.01.2020 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib kuni 12. jaanuarini soodushind Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

OTSEÜLEKANNE KOOLITUSEST: Lähtuvalt EV valitsuse poolt eriolukorra kehtestamisele toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse koolitused ja konverentsid otseülekandena. Kui oled sündmusele registreerunud, siis saadame Sulle mõni päev enne koolituse toimumist elektroonilised õppematerjalid, otseülekande lingi ning peale koolituse läbimist tekib võimalus soovi korral koolitust järele vaadata ning lektoritelt e-posti teel küsimusi küsida. Koolitused toimuvad otseülekande vormis eriolukorra lõppemiseni.

Meeskonna ühtehoidev vaim ei teki ega toimi iseenesest. Parimate tulemuste saavutamiseks  on olulised tõhusus tegutsemine, usaldus ja üksteise panuse väärtustamine. Tulemusliku meeskonnatöö eelduseks on soov koos eesmärgini jõuda ning hoida seejuures häid omavahelisi suhteid. Meeskonna liikmed jagavad teistega oma emotsioone ning aktsepteerivad üksteise tundeid, omavad soovi ja võimekust probleeme ühiselt lahendada ennast pidevalt arendades.

Hea meeskonnatöö on võimalik organisatsioonis, kus juht väärtustab meeskondliku tööd, on positiivse hoiakuga, küsib ja arvestab meeskonna liikmete arvamusega. Kellelegi ei saa pühendumist peale sundida, kuid juht võib luua selleks soodsad tingimused. Inimesed on pühendunud, kui nad tunnetavad oma väärtust ja panust ning kogevad kaasatust.

Koolituse eesmärk on anda kaasaegsed juhtimisoskused, mis panevad tiimikaaslasi teineteist märkama, usaldama, üksteiselt õppima ning jagama avatud südamega enda oskusi meeskonnaliikmete vahel.

Koolituse tulemusel suudate enda meeskondades suurendada teineteise vajaduste tingimusteta märkamist ning ühisele eesmärgile keskendunud koostöö tegemist positiivses õhkkonnas.

Praktilist ja interaktiivset koolitust viib läbi “Parim koolitaja 2019” , coach ja koolitaja Jaanus Kangur.        

Programm

Registreerimine ja hommikukohv suupistetega


09:30 - 10:00

Mis on suhtekapital ja kuidas see mõjutab meeskonna suutlikkust?


10:00 - 11:30

 • Jaanus Kangur

  Jaanus Kangur

  koolitaja (parim koolitaja 2019 ja 2020) ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppejõud

 • Mis on suhtekapital? Kuidas see mõjutab meeskonda? Kuidas seda mõõta? Kuidas see kahaneb ja kuidas seda kasvatada?
 • Millest sõltub meeskonna suutlikkus? Millised on meeskonna toimimise faasid ning kuidas juhil on kasulik nendega arvestada, et meeskond edukalt suudaks kõigi faasidega toime tulla?
 • Millised on erinevad meeskonnakultuurid ja kuidas need mõjutavad erinevaid meeskonnatöö faase? Kuidas luua sobiv meeskonnakultuur?
 • Millised on juhtimisvõtted, mida on vaja erinevates faasides?

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Kuidas kasvatada ja säilitada meeskonna üldist motiveeritust?


12:00 - 13:30

Jaanus Kangur, Kangur Koolitus OÜ, juhatuse esimees ning koolitaja

 • Millised on motivatsiooni peamised suunad? Kuidas luua jätkusuutlikku ja stressivaba motivatsiooni?
 • Mis on eesmärgipüramiid ja kuidas seda kasutada meeskonna järjepidevaks motivseerimiseks ja suutlikkuse kasvatamiseks?
 • Milline on juhi roll suhtekapitali kasvatamisel ja säilitamisel ning meeskonna motiveerimisel?
 • Kuidas tagada meeskonnas selliste väärtuste järgimine, mis toetab valitud meeskonna kultuuri ja aitab hoida pidevalt fookus eesmärkidel ning säilitada toetav suhtekapital?
 • Kokkuvõtted ja arengueesmärkide püstitamine

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

personalijuhtid, personalitöötajad, juhid ja kõik kes on huvitatud antud teemast

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Praktiline, interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, näited reaalsest elust.

Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid.

Loobumistingimused:

Kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 9.01.2020; 50% maksumusest ajavahemikus 10. – 23.01.2020. Kui loobutakse hiljem kui 23.01.2020,  osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Reelika Andresson-Kesa

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi