Koolitus: Millistes välisriikides on soodsaimad maksusüsteemid – kuidas need kohalduvad Eestiga?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 31.01.2019 - 31.01.2019 Registreerimise lõpp: 29.01.2019 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib kuni 29. jaanuarini soodushind Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Tegevust välisriiki laiendades on sihtriigi maksusoodustused ja ettevõtluskeskkond määrava tähtsusega. Millise riigi poole vaadata?

Rahvusvaheline äri ei pea käima ilmtingimata Eesti kaudu. Kuigi maksukoormus ei ole tegevuskoha valikul ainsaks otsustuskohaks, omab see siiski olulist mõju edukusele. Millist ettevõtjat ei kõnetaks erinevad maksusoodustused, madal maksukoormus ja toetusprogrammid, mis reaalselt toetavad ettevõtlust, aidates sellel kasvada?

Koolituse eesmärk anda praktilised teadmised ettevõtjatele ning raamatupidajatele, kes soovivad laieneda välisriikidesse ning soovivad ülevaadet sellest, kuidas struktureerida oma rahvusvahelist tegevust ning mida pidada silmas, et seda ei käsitletaks maksudest kõrvalehoidumisena. Muuhulgas anname ülevaate järgmistest riikidest: Holland, Malta, Küpros, Singapur, Araabia Ühendemiraadid, Suurbritannia, Hong Kong jne.

Koolituse läbinu teab kuidas Eesti maksusüsteem paigutub rahvusvahelisse maksusüsteemi, mida pakuvad teised riigid ning kas mitmeid häid võimalusi kombineerides on võimalik saavutada efekt, mille abil jääb ettevõtte arendamiseks rohkem vahendeid.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Soodsaimad maksusüsteemid ettevõtluse arendamiseks välisriikides


10:00 - 11:30

  • Marko Saag

    Marko Saag

    ATTELA Advokaadibüroo OÜ partner/vandeadvokaat; TalTech finantsarvestuse õppetooli rahvusvahelise maksunduse lektor

Anname ülevaate rahvusvahelise ettevõtluse struktureerimise võimalustest ning sellest, milliseid struktuure praktikas rahvusvahelised ettevõtted kasutavad. Teeme sissejuhatuse enimlevinud maksusoodustustele, mida erinevad riigid pakuvad ja teeme selgeks, kust läheb piir lubatud ja keelatud struktureerimise vahel.

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Koolitus jätkub


12:00 - 13:30

Marko Saag - ATTELA Advokaadibüroo OÜ partner/vandeadvokaat; TTÜ finantsarvestuse õppetooli rahvusvahelise maksunduse lektor

Vaatame põhjalikumalt erinevaid maksusoodustusi ja riike ning struktureerime rahvusvahelist ettevõtlust.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtete juhid, raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtjad ning kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs.

Loobumistingimused:

Kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 09.01.2019; 50% maksumusest ajavahemikus 10.01 – 23.01.2019. Kui loobutakse hiljem kui 23.01.2019, osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele. Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, eriprojektide juht

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi