Veebianalüütika uue Google Analytics 4-ga

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 06.06.2023 - 06.06.2023 Registreerimise lõpp: 05.06.2023 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 5. juunini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Veebianalüütika uue Google Analytics 4-ga

Praegune analüütika liides Universal Analytics (UA) lõpetab töö alates 1. juulist 2023. Kui ettevõte soovib jätkuvalt oma kodulehe külastatavust monitoorida, tuleks hiljemalt juunis 2023 uus Google Analytics 4 oma kodulehele ära seadistada. Veebianalüütika on oluline osa veebisaidi edukuse jälgimisest ja mõistmisest. Google Analytics 4 on täiesti erinev praegusest versioonist. Koolituse käigus antakse põhjalikud teadmised, kuidas veebianalüütika uue lahendusega hakkama saada  ja seeläbi turunduse efektiivsust suurendada. Koolitus põhineb praktilistel näidetel, andes kätte nipid, mida kohe rakendada ja vaadatakse üle palju elulisi näiteid. Koolituse käigus anname põhjaliku ülevaate kõigist Google Analytics 4 raportitest. Saad teada, kuidas selgitada välja, millised kanalid toovad ettevõttele kasu ja millised on vaid näiliselt toimivad. Fookuses on tehingute ja raha mõõtmine. Vaatame lähemalt, kuidas oma andmetest olulist infot leida, kasutades selleks just sulle sobivaid vahendeid. Õpid kasutama selliseid olulisi töövahendeid nagu segmendid ja raportid.

Koolituse viib läbi aastatepikkuse praktilise kogemusega ekspert Priit Kallas.

Koolituse eesmärk on anda põhjalikud teadmised uue Google Analytics 4 seadistamisest, selle erinevatest võimalustest veebianalüütika teostamisel ja tagada seeläbi turundusandmete jätkuvus.

Koolituse läbinu õpib kasutama üht olulisemat veebiturunduse vahendit ja saab selgeks põhitõed, parimad praktikad ja analüüsi võtted. Muuhulgas:

 • oskab luua Google Analytics 4 kontot ja seda seadistada;
 • mõistab, kuidas veebis tehinguid mõõdetakse;
 • teab, millal kasutada conversion´eid ja ecommerce tracker´it;
 • teab, kuidas luua ja muuta külastajate segmente ning spetsiaalraporteid.

Pärast koolituse läbimist suudab osaleja põhjalikult analüüsida ja mõista Google Analytics 4 kogutavaid andmeid ja selle tulemusena võtta vastu otsuseid, mis mõjutavad äritulemusi.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Veebianalüütika uue Google Analytics 4-ga


10:00 - 13:15

 • Kuidas Google Analytics 4 kasutusele võtta?
 • Millised mõõdikud on olulised ja kuidas neid mõõta?
 • Veebianalüütika tehnilised võimalused ja piirangud
 • Tähtsamad raportid
 • Kuidas mõõta iga kanalit, mida turunduses kasutad?
 • Kuidas luua ja kasutada täpselt sulle sulle sobivaid segmente ja raporteid?
 • Kuidas luua remarketing liste Google Adsi reklaamide jaoks?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Turundusjuhid- ja assistendid, müügijuhid- ja assistendid, ettevõtjad ja kõik teised, kes puutuvad kokku ettevõtte veebilehe, Facebooki või muude digikanalitega, kus Google Analytics tundmine on hädavajalik.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi