Kuidas hoida motivatsiooni ning töötada eesmärgipäraselt?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.04.2020 - 30.04.2020 Registreerimise lõpp: 23.04.2020 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 79 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.

Kuidas online-koolitus toimub?

  • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
  • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
  • Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne kolm päeva.

Kuidas hoida motivatsiooni ning töötada eesmärgipäraselt?

Ootamatud olukorrad ning teadmatus soodustavad sisemise tasakaalu kaotust. Kuidas toimida, kui ühel hetkel kaob harjumuspärane eluviis ning ootamatult tuleb silmitsi seista muudatustega? Miks on tänases situatsioonis oluline süsteemsus ning eesmärgipärasus? Kuidas see aitab kriisiolukorras ennast säästa ning samas säilitada efektiivsus? Kuidas leida uus suund, tõsta motivatsiooni ja enesekindlust?

Koolituse eesmärk on selgitada motivatsiooni hoidmise ning eesmärgipärasuse olulisust keerulistel aegadel.

Kõrgelt hinnatud koolitaja-konsultant ning kriisinõustaja Katrin Roosileht jagab häid nõuandeid ning vastab osalejate küsimustele.

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:55 - 10:00

Kuidas hoida motivatsiooni ning töötada eesmärgipäraselt?


10:00 - 11:30

  • Miks kaob motivatsioon ja eesmärgipärasus?
  • Kuidas peab end keerulisel ajal häälestama?
  • Kuidas teha valikuid, võtta vastu otsuseid ja liikuda sihikindlalt eesmärgi suunas?
  • Kust saada vajalikku energiat edasiminekuks?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, spetsialistid ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Ragne Talv

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.