Koolitus: Kuidas juhtida raskesti juhitavaid ehk vastu töötavaid inimesi?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 23.05.2019 - 23.05.2019 Registreerimise lõpp: 21.05.2019 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 199 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Organisatsiooni edukuse aluseks on head töösuhted. Konfliktid ning empaatia puudumine kolleegide suhtes piiravad ettevõtte efektiivset toimimist ning üldist tulemuslikkust. Tihti piisab ühest-kahest raskesti alluvast töötajast, mis muudab koostöö raskeks ning töösuhted kogu kollektiivis pingeliseks. Juhtide ja keskastmejuhtide ülesanne on luua psühhosotsiaalselt terve tööõhkkond.

Koolitusele on oodatud kõik juhid, kellel on alluvad ning soovivad tagada positiivse ja toetava töökliima ning kellel on soov mõista hälbivat käitumist ning õppida ennast hoidma ja pingeid maandama või pingeliste olukordade tekkimist vältima.

Koolituse eesmärk on jagada praktilisi mõjutusvõtteid vastu töötavate alluvate juhtimiseks.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Kuidas juhtida raskesti juhitavaid?


10:00 - 11:30

  • Organisatsiooni kahjustava käitumise vormid
  • Millest tuleneb vastuseis?
  • Isikutasandi põhjused - isiksusejoonte „tume kolmik“, mis võib olla nii edu kui ebaedu aluseks, iseloomulikud jooned ja avaldumise vormid
  • Erinevad juhtimisvõtted vastuseisu korral

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Koolitus jätkub


12:00 - 13:30

Liina Randmann
Tallinna Tehnikaülikool, tööpsühholoog

  • Organisatsiooni ja töökeskkonna faktorid, mis soodustavad kahjustavat käitumist (nt. rollisegadus, halvasti korraldatud töö, ajasurve jm) ja nende vältimise või muutmise võimalused
  • Võimalused kahjustava käitumisega toimetulekuks ja soodsa töökeskkonna ja õhkkonna loomiseks

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

ettevõtte juhid, personalijuhid, projektijuhid ning kõik teised kes vahetult töötavad inimestega.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Koolituse läbiviimisel kasutatakse meetodeid, mis võimaldavad osalejatel aktiivselt osaleda ja läbi isikliku kogemuse uusi oskusi omandada ja kinnistada.

Loobumistingimused:

Kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 02.05.2019; 50% maksumusest ajavahemikus 03. – 16.05.2019. Kui loobutakse hiljem kui 16.05.2019,  osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Reelika Andresson-Kesa, produtsent

Toitlustus:

Jah

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi