Kuidas olla veenev kirja teel?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 14.05.2020 - 14.05.2020 Registreerimise lõpp: 27.04.2020 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 79 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib kuni 13. maini soodushind. Soodushind: 49 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kuidas olla veenev kirja teel?

Iga päev tuleb meil kaitsta enda seisukohti ning väljendada isiklikke soove veenvalt. Tänased töösuhted toimuvad enamasti läbi ekraani, mistõttu on iga sõna olulise kaaluga. Kuidas osata end veenvalt väljendada, kaitsta oma seisukohti ning vastata kriitikale ja seda kõike kirja teel? Koolitusel räägime kuidas laialivalguv tekst muuta veenvaks ning sealjuures säilitada häid suhteid.

Koolituse eesmärk on näidata mis vahe on lihtsal ning läbi mõeldud tekstil ning kuidas on võimalik suhelda kirja teel veenvalt.

Kogenud koolitaja Toomas Roolaid jagab enda kogemust ja nõuandeid edukaks veenmiseks kirja teel ning vastab küsimustele.

Tehniline info:

Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.

Kuidas online-koolitus toimub?

  • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
  • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
  • Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne kolm päeva.

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:55 - 10:00

Kuidas olla veenev kirja teel?


10:00 - 11:30

  • Milline on minu kirja eesmärk ehk mida ma tahan saavutada?
  • Kuidas kirja toon ja sisu mõjutab teise osapoole soovi koostööd teha ja palvet täita?
  • Kus on tasakaal kirja pikkuse ja arusaadavuse vahel? Milline taustinfo on vajalik?
  • Kuidas väljendada emotsiooni, aga mitte rünnata?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

juhid, keskastmejuhid, tiimijuhid, projektijuhid, teised teemast huvitatud

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Ragne Talv

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.