Kuidas teha nutitelefoniga kvaliteetseid pilte?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 24.05.2018 - 24.05.2018 Registreerimise lõpp: 09.04.2018 Kestvus: Asukoht: Park Inn by Radisson Central Tallinn (Narva mnt 7c Tallinn) Hind: 189 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Üks kvaliteetne pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna ning annab positiivse kuvandi kogu ettevõttest. Kuidas nutitelefoniga häid pilte teha, mis meelitavad ka kliente rohkem ostma?

Koolituse eesmärk on anda nippe, kuidas teha nutitelefoniga kvaliteetseid pilte.

Koolituse läbinu teab, kuidas nutitelefoni eripärasid arvestades õigesti pildistada. Samuti teab peamisi telefoni äppe, mis on vajalikud nii pildistamisel kui ka hilisemal järeltöötlusel.

Koolitusel õpime üht konkreetset pilditöötlustarkvara, mis sobib nii iPhonele kui Android telefonile. Koolitus sobib ka tahvelarvutiga pildistajatele.

Koolitus on praktiline, kus me pildistamine, seejärel toimub lektori juhendamisel telefonis fotode töötlemine ja arutelu.

Koolituse viib läbi Jaak Nilson, kelle nutitelefoniga tehtud fotosid saab näha siit: https://www.instagram.com/jaaknilson/

Jaak Nilson on olnud 25 aastat fotograaf. Viimasel ajal tegutseb aktiivselt just telefonifotograafia alal. Telefoniga pildistamine on fotograafia olevik ja tulevik.
Jaak on töötanud ajakirjanduses. Lisaks pildistab ta pildipankadele ja erinevatele klientidele. Tema tehtud pilte kasutab EASi turismiturundus, samuti kalendrite ja postkaartide tegijad, jpt.

 

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Kuidas teha nutitelefoniga kvaliteetseid pilte?


10:00 - 11:30

  • Nutitelefoni fotograafia abc
  • Kuidas vältida teatud vigu, mis tulevad telefoni piiratud
  • võimalustest?
  • Kompositsioon, valguse mõõtmine, pildistamine
  • Portree, selfi, interjöör ja arhitektuur
  • Sündmuste jäädvustamine

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Kuidas teha nutitelefoniga kvaliteetseid pilte?


12:00 - 13:30

Jaak Nilson

Fotograaf

  • Mitme pildi üheks monteerimine
  • Mõned nipid, kuidas pilte sotsiaalmeedias jagada
  • Kuidas muuta inimest fotol saledamaks, kuidas anda silmadele sära, jne.
  • Kuidas teha nii, et pilt hakkaks elama?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Turundusspetsialistid ning väikeettevõtjad, kellel pole võimalust alati palgata profifotograafi. Samuti kõik teised huvilised, kes soovivad osata kvaliteetseid fotosid teha.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus.

Loobumistingimused:

Kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 02.05.2018; 50% maksumusest ajavahemikul 03.05– 17.05.2018. Kui loobutakse hiljem kui 17.05.2018 osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Maarja Püssim, koolituste ja konverentside projektijuht

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.