Leedu maksusüsteemist Eesti ettevõtetele

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.03.2022 - 30.03.2022 Registreerimise lõpp: 29.03.2022 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 29. märtsini Soodushind: 129 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Leedu maksusüsteemist Eesti ettevõtetele

Viimastel aastatel on soodsate maksuplaneerimise võimaluste tõttu muutunud Leedu atraktiivseks ettevõtluskeskkonnaks nii välismaiste investorite kui ka rahvusvaheliste ettevõtete teenuskeskuste silmis. Millised on enimlevinud ettevõtlusvormid? Kuidas on korraldatud maksustamine Leedus? 

Koolituse eesmärk on anda teadmised Eesti ettevõtetele olulisematest maksuliikidest Leedus ning äriühingute erinevatest registreerimisvõimalustest ja -kohustustest.

Koolituse läbinu teab olulisemaid maksuliike, sh tulu-, kasumi- ja käibemaks, erisoodustuste maksustamine, maksuvabad kuluhüvitised ning töötajate maksustamine. Lisaks tunneb põhilisemaid ettevõtlusvorme ning nendega kaasnevaid võimalusi ja kohustusi.

Koolitus toimub inglise keeles koos eestikeelse sünkroontõlkega.

Koolituse viib läbi advokaadibüroo WALLESS OÜ vandeadvokaat Alma Marcinkutė, kes on lõpetanud Vilniuse Ülikooli õigusteaduskonna (Leedu) õigusteaduse magistrikraadiga. Alma töötab maksu-, äri- ja migratsiooniseaduste valdkonnas ning omab üle 8-aastast juriidilise töö kogemust erasektoris. Tal on sügavad teadmised ettevõtete maksustamise küsimustes nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Advertisement banner

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:50 - 10:00

Leedu maksusüsteemist Eesti ettevõtetele


10:00 - 11:30

  • Tavalisemad organisatsiooni vormid, erinevused ja sarnasused kohustustes
  •  Ettevõtlusvormid Leedus – plussid ja miinused
  • Tavalisemate ettevõtlusvormide maksustamine ja nõuded
  • Juhatuse/juhtkonna kohustused Leedus

Paus


11:30 - 11:45

Koolitus jätkub


11:45 - 13:15

Alma Marcinkutė, Advokaadibüroo WALLESS OÜ, vandeadvokaat

  • Püsiv tegevuskoht tulu- ja käibemaksustamises
  • Püsiva tegevuskoha tekkega seotud sagedasemad probleemkohad
  • Töötajate maksustamine
  • Maksuvabad kuluhüvitised ja erisoodustused
  • Planeeritavad seadusemuudatused ja juba sisse viidud hiljutised olulisemad muutused

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, ettevõtjad ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.