Norra käibemaksuarvestuse praktiline koolitus

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.08.2022 - 30.08.2022 Registreerimise lõpp: 29.08.2022 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 29. augustini Soodushind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Norra käibemaksuarvestuse praktiline koolitus

Norras teenust osutades tuleb reeglina arvutada ka Norra käibemaks ning see Norra riigile raporteerida ja maksta. Alates 2022. aasta jaanuarist muutus Norras käibemaksu raporteerimine, kuigi seadus iseenesest ei muutunud. Koolitusel räägime muudatustest ning Norra käibemaksuga seotud teemadest nii praktilisest kui ka teoreetilisest küljest.

Koolituse eesmärk on selgitada muudatusi ning tutvustada käibemaksu kohustuse tekkimisega seotut. Lisaks praktiliselt näidata, kuidas raporteerimine tegelikult käib.

Koolituse läbinu teab muu hulgas, kuidas käib Norra käibemaksuarvestus, tunneb käibemaksu kohuslaseks registreerimise protsessi, oskab arvutada müügilt käibemaksu, tunneb impordi käibemaksu ning pöördkäibemaksu olemust ning teab, kuidas käib käibemaksu tagasi küsimine ostult.

Väärtuslikke teadmisi jagab Norras akrediteeritud raamatupidaja ning AS Aita partner Kristel Finstad.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Norra käibemaksuarvestus


10:00 - 11:30

• Käibemaksu kohustus
• Käibemaksu kohuslaseks registreerimine
• Käibemaksu arvutamine müügilt
• Impordi käibemaks

Sirutuspaus


11:30 - 12:00

Koolitus jätkub


12:00 - 13:30

Kristel Finstad
Akrediteeritud raamatupidaja Norras ning AS Aita partner

• Käibemaksu tagasi küsimine ostult
• Pöördkäibemaks
• Praktilised näited
• SAF-T fail ja käibemaksu koodid

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitust on oodatud kuulama kõik Eesti ettevõtete juhid, projekti- ja finantsjuhid ning raamatupidajad, kes juba tegutsevad või soovivad alustada oma tegevusega Norras. Koolitus on sobilik ka Norra lähetatud või seal töötavatele töötajatele.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi