Rahapesu tõkestamise koolitus ehituse ja kinnisvara valdkonna töötajatele sh kinnisvaramaakleritele

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 20.10.2021 - 20.10.2021 Registreerimise lõpp: 19.10.2021 Kestvus: 3 Asukoht: Online-koolitus Hind: 149 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 19. oktoobrini Soodushind: 109 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus oEesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Rahapesu tõkestamise koolitus ehituse ja kinnisvara valdkonna töötajatele, sh kinnisvaramaakleritele

Terrorismi rahastamise või muude rahvusvaheliste kuritegude võimalikuks indikaatoriks on rahapesu, mis muudab vajalikuks ettevõtete töötajate asjakohase koolituse rahapesu tõkestamise valdkonnas.

Käesolev rahapesu tõkestamise ja hoolsusmeetmete rakendamise koolitus on mõeldud ehituse ja kinnisvara valdkonna töötajatele, sh kinnisvaramaakleritele, kes soovivad oma teadmisi laiendada rahapesu tõkestamise valdkonnas ja mõista paremini regulatiivset keskkonda.

Koolituse eesmärk on anda vastavalt töö spetsiifikast lähtuvalt vajalikud teadmised rahapesu tõkestamise nõuetest.

Koolituse läbinu teab muuhulgas riskide hindamise ja riskiisu ning riskide juhtimise süsteemi ja protseduure, isikusamasuse tuvastamise ja hoolsusmeetmete rakendamise nõudeid, tugevdatud hoolsusmeetmeid ja ka tehingutest teavitamise korda Rahapesu andmebüroole.

Koolituse viib läbi Mari-Liis Kurg, COMPLOK OÜ tegevjuht ning AML-i (anti-money laundering) vastavusjuht. Ettevõte on spetsialiseerunud finantskuritegude riskide maandamise nõustamisele ja koolitamisele.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne neliteist päeva.

Advertisement banner

Programm

Rahapesu tõkestamise koolitus kinnisvaramaakleritele


10:00 - 12:00

 • Mari-Liis Kurg

  Mari-Liis Kurg

  COMPLOK OÜ, tegevjuht ning AML-i (anti-money laundering) vastavusjuht

 • Riskide hindamine ja riskiisu ning riskide juhtimise süsteem, protseduurid, meetmete täitmise eest vastutava juhatuse liikme määramine (juhul kui on rohkem kui 1 juhatuse liige)
 • Isikusamasuse tuvastamine ja hoolsusmeetmete rakendamine
 • Ärisuhte loomine ja juhuti tehingu tegemine
 • Esindusõigus
 • Tugevdatud hoolsusmeetmed, kõrge riskiga kliendid, tegelik kasusaaja, riikliku taustaga isik
 • Riskiindikaatorid
 • Kahtlase käitumise tuvastamine
 • Tehingutest teavitamine Rahapesu andmebüroole

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Kinnisvaramaaklerid ja kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 3 AT. Interaktiivne loeng ning osalejate kaasamine aruteludesse, juhtumite analüüs. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kuni 30 kalendripäeva enne sündmuse toimumist (100% Tasu tagastatakse Kliendile) ning osaline taganemine kuni 20 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Veronika Nuutmann, sündmuste peaprodutsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi