Suhtlemispsühholoogia koolitus meditsiinitöötajale

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 23.05.2022 - 23.05.2022 Registreerimise lõpp: 22.05.2022 Kestvus: 5 AT Asukoht: Online koolitus Hind: 219 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 22. maini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Suhtlemispsühholoogia online-koolitus meditsiinitöötajale

Suhtlemispsühholoogia koolitus on suunatud meditsiinivaldkonna töötajatele, kellel tuleb igapäevaselt ette pinget üles kruvivaid situatsioone – lisaks valesti tõlgendatud kriitikale või negatiivsete sõnumite edastamisele tuleb suhelda patsientidega, kes käituvad ebaviisakalt või lausa ründavalt.

Kuidas sellistes olukordades toime tulla? Kuidas vältida keeruliste suhtlemissituatsioonide tekkimist? Kuidas oskuslikult edastada negatiivset sõnumit? Kuidas suhelda mürgise kolleegi, kliendi või patsiendiga?

Praktilise koolituspäeva eesmärk on osalejatele anda teadmised, kuidas sellistes olukordades (sisemine) rahu säilitada, kuidas erinevaid konfliktisituatsioone ennetada ning neid efektiivselt lahendada.

Koolituse läbinu teab, milline suhtleja ta on ja milline suhtlusstiil talle sobib; oskab edastada negatiivseid sõnumeid; teab, kuidas toime tulla ebasümpaatse või konfliktse vestluspartneriga; mõistab empaatia rolli suhtlemisoskuse ja tegevuse juhtimise parandamisel ning tunneb erinevaid enesekehtestamise võtteid.

Koolituse viib läbi Sisekaitseakadeemia kommunikatsiooni ja kriisipsühholoogia lektor, EL-i CSDP ja Twinning missioonide ekspert ja juhtimistreener Erik Rüütelkes on varasemalt viinud läbi erinevaid suhtlemisalaseid koolitusi muuhulgas vanglateenistujatele, politseiametnikele, kaitseliitlastele, lennujuhtidele, kohalike omavalitsuste ametnikele ja eraettevõtete juhtidele.

Kuidas online-koolitus toimub?

 • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
 • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale küsimusi.
 • Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.
Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Meditsiinitöötaja suhtlemispsühholoogia


10:00 - 11:45

 • Erik Rüütel

  Erik Rüütel

  Tervisekliinik OÜ, psühholoog; Sisekaitseakadeemia, lektor

 • Milline suhtleja ma olen ja milline suhtlusstiil mulle sobib?
 • Raske/negatiivse sõnumi oskuslik edastamine patsiendile ja tema lähedastele
 • Eri kultuuritaustaga ning erivajadustega patsiendid
 • Enesekehtestamine pingelistes suhtlemissituatsioonides ja konfliktsituatsioonides

Paus


11:45 - 12:15

Koolitus jätkub


12:15 - 14:00

Erik Rüütel
Tervisekliinik OÜ, psühholoog; Sisekaitseakadeemia, lektor

 • Eduka suhtlemise võti on oskus empaatiliselt kuulata
 • Kuidas suhelda ebasümpaatse kolleegi ning kliendi/patsiendiga?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Personalijuhid, keskastmejuhid, kommunikatsioonijuhid, ettevõtte ja asutuse juhid, personalitöötajad, meditsiinitöötajad ja teised teemast huvitatud

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega. 

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi