Tiimiliikmed eri paigus – kuidas juhtida kaugelt?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 28.04.2020 - 28.04.2020 Registreerimise lõpp: 21.04.2020 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 79 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.

Kuidas online-koolitus toimub?

  • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
  • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
  • Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne kolm päeva.

Tiimiliikmed eri paigus – kuidas juhtida kaugelt?

Meeskonna juhendamine, arendamine ja tulemuste saavutamine on vaid osa juhi igapäevasest vastutusest. Igapäevaselt koos viibivas tiimis on jooksvate küsimuste lahendamine, informatsiooni jagamine, kaasamine ning toetamine kiire ja lihtne. Mis saab siis, kui nimetatud ülesandeid tuleb täita arvutiekraani või telefoni vahendusel?

Tänapäeval on geograafiliselt hajutatud meeskonnad üha levinumad ning juhid leiavad end virtuaalkoostöös oma otseste alluvatega. Näiteks asub ettevõtte peakontor ühes kohas, tiimiliikmed aga töötavad igapäevaselt väljaspool peakontorit kas teises hoones, linnas või kodukontoris.

Kuidas ületada juhtimise väljakutsed, kui tiimi liikmed viibivad igapäevaselt eemal? Milliseid samme peab astuma usalduse ja avatud suhtluse loomiseks? Kuidas saab eri paigus töötades tajuda ühtset meeskonnavaimu?

Taoliste meeskondade edukaks juhtimiseks on vaja juhi selget arusaama kaugjuhtimise toimimisest, inimestevahelistest suhetest ning meeskonna dünaamikast.

Koolituse eesmärk on läbi praktilise kogemuse selgitada kaugjuhtimise peamiseid eripärasid ning anda praktilisi nõuandeid edukaks kaugjuhtimiseks.

Koolituse läbinu teab kaugjuhtimisega kaasnevaid väljakutseid ning milliste praktiliste võtete abil on võimalik saavutada edukas ja efektiivne tiim.

Kõrgelt hinnatud koolitaja ja coach Raimo Ülavere selgitab online-koolitusel kaugjuhtimise eripärasid ning vastab küsimustele.

Advertisement banner

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:55 - 10:00

Tiimiliikmed eri paigus – kuidas juhtida kaugelt?


10:00 - 11:30

  • Millised on eri paigus töötavate tiimide eripärad ja kaasnevad väljakutsed?
  • Kuidas ennetada konflikte ootuste juhtimise ja selge rollijaotuse kaudu?
  • Millised kommunikatsioonivahendid toetavad efektiivset ja avatud suhtlust kaugjuhtimises?
  • Usalda, aga kontrolli ehk usaldusega juhtimine.
  • Kaasamine ja koostöö kaugjuhtimise teel.
  • Kuidas kaugelt märgata, hoolida ning toetada?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

juhid, keskastmejuhid, tiimijuhid, projektijuhid, teised teemast huvitatud

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Ragne Talv

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.