Kuidas suurendada oma kodulehe nähtavust otsingumootorites?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 13.05.2021 - 13.05.2021 Registreerimise lõpp: 23.03.2021 Kestvus: 6 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 16. maini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Veebilehe optimeerimine (SEO) Google jaoks

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Otsingumootoritele optimeerimine (SEO) on hädavajalik igale veebilehe omanikule, kes soovib, et õiged inimesed satuksid tema kodulehele. Mida kõrgemal positsioonil asud Google otsingutulemustes, seda rohkem saad endale uusi kliente ning seeläbi ka rohkem hinnapäringuid või oste. Kuidas suurendada oma kodulehe nähtavust otsingumootorites?  

Koolituse läbinu mõistab, mis on SEO ehk kodulehe optimeerimine ning mille jaoks seda vaja on; teab, milliseid tegevusi peab kodulehel tegema, et meeldida Google otsingurobotile ning tunneb optimeerimise võtme- ning ärilisi tegureid.

Eesmärk on anda teadmised Google otsingu vajalikkusest enda ettevõttele ning praktilised oskused kodulehe leitavuse parandamiseks otsingumootorites.

Praktilisi teadmisi jagab digiagentuuri Convertal kaasasutaja Fred Koppel, kes on digiturunduse valdkonnas olnud tegev üle 10 aasta.

Kuidas online-koolitus toimub?

  • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
  • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale küsimusi.
  • Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne seitse päeva.
Advertisement banner

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:50 - 10:00

Veebilehe optimeerimine (SEO) Google jaoks


10:00 - 11:30

  • On mu ettevõtte veebileht Google'is leitav?
  • Mida mu potentsiaalsed kliendid üldse otsivad?
  • Veebileht inimesele või otsingurobotile, kumb on olulisem?

Paus


11:30 - 11:45

Koolitus jätkub


11:45 - 13:15

Fred Koppel
Convertal OÜ; Partner, strateeg

  • Kuidas Google otsingurobotile meeldida?
  • Kas Google esikoha saavutamiseks piisab tunnist või sajast töötunnist?

Paus


13:15 - 13:45

Koolitus jätkub


13:45 - 15:30

Fred Koppel
Convertal OÜ; Partner, strateeg

  • Millal on mõistlik kasutada välise eksperdi abi ja millal kõike ise teha?
  • Kuidas see kõik äriliselt põhjendatud on?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Turundusjuhid, kommunikatsioonijuhid, juhid, personalitöötajad, juhiabid, assistendid, büroojuhid, sekretärid ja kõik teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.