Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Tehnoloogia kiire areng on toonud kaasa paljude tööülesannete automatiseerimise ning digitaliseerimise, mis omakorda suurendab tööandja nõudmisi töötaja kvalifikatsioonile. Eeldatakse aina kõrgemat digivõimekust – andmeanalüüsi, kujundusprogrammides töötamist, sotsiaalmeedia haldamist jpm. Tuleviku oskus on ka loovus ning empaatiline võimekus, mida samuti meie programmis saab arendada.
Selleks, et säilitada töökoht ning püsida tööturul konkurentsivõimelisena tuleb olla uuendustele avatud ning tõsta ametialast kvalifikatsiooni.
6-päevase online-arenguprogrammi eesmärk on tõsta tööalast digipädevust erinevate arvutiprogrammide kasutamisel ning täiendada teisi tööks vajalikke digioskusi.
Arenguprogrammi läbinu:
- õpib tundma tööd hõlbustavaid funktsioone Excelis ning tutvub võimalustega esitluste visualiseerimisel Powerpointis
- oskab luua iseseisvalt Facebooki reklaame ning sihtrühmi
- oskab valida Facebook’i reklaamide loomisel sobiva strateegia eesmärkide täitmiseks ning hinnata reklaamide tõhusust
- tutvub digidokumentide halduse ning digiarhiveerimise võimalustega erinevatel platvormidel
- omandab koolituselt põhimõtted ja praktikad loovuse arendamiseks, mis aitavad edukamalt jõuda lahenduseni
- teab, kuidas arendada endas empaatiat paremate töötulemuste saavutamiseks
Oodatud on turundusjuhid, kommunikatsioonijuhid, juhid, personalitöötajad, juhiabid, assistendid, büroojuhid, sekretärid ja kõik, kes soovivad tõsta enda digipädevust, et püsida tööturul konkurentsivõimelisena.
Praktilisi teadmisi jagavad Harald Lepisk, prof emer. Mare Teichmann, Asko Uri, Andres Jalak, Reimo Ärm, Sigrid Felt ning Heikko Kukk.
Töö toimub väikestes gruppides ja kohtade arv on piiratud!
Aktiivõppe kogumaht 50 AT, millest iseseisev töö 12 AT. Koolituspäevad on interaktiivse ülesehitusega, kus toimub koolitaja ning osaleja vaheline dialoog ning praktilised harjutused. Lisaks saavad osalejad personaalselt vastused enda küsimustele. Kursus lõpeb elektroonilise kirjaliku arvestusega. Tunnistuse saavad kõik need, kes on läbinud 5 õppepäeva 6-st ning teinud programmi lõpus kirjaliku arvestuse. Programm toimub veebikeskkonnas ning koosneb kuuest põhjalikust õppepäevast.
Kuidas online-koolitus toimub?
- Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
- Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale küsimusi.
- Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne seitse päeva.