5-päevane online-arenguprogramm: Veebirakenduste arendamine Vue.js raamistiku baasil

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 08.09.2021 - 06.10.2021 Registreerimise lõpp: 06.08.2021 Kestvus: 40 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 945 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 12. septembrini Soodushind: 795 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

5-päevane online-arenguprogramm: Veebirakenduste arendamine Vue.js raamistiku baasil

* Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine.

Vue.js (ka Vue) on lihtne, hõlpsasti integreeritav ning paindlik JavaScripti kasutajaliideste raamistik, mille abil saab luua tänapäevaseid veebirakendusi. Võrreldes teiste tuntud raamistikega (Angular, React) ei pea front-end arendajal olema Vuega töötamiseks süvateadmisi TypeScriptist ega ES6+ standardist, vaid piisab JavaScripti, HTML ja CSS tundmisest. Vue näol on tegu arendajate jaoks suurepärase tööriistaga, sest lisaks mugavale kasutuselevõtule saab seda kergelt integreerida juba olemasolevate projektidega ning teiste teekidega. Kõik see aitab tööprotsesse optimeerida ning kiirendab arendaja tööd.

5-päevase arenguprogrammi eesmärk on anda osalejale põhjalikud teadmised ning praktilise kogemuse kaasaegsete front-end rakenduste arendusest, kasutades populaarset Vue.js raamistikku.

Koolitusel tutvume Vue vaadete, komponentide, mallide ning stiilidega; saame teada, mis on Vue Router, Vuex ja i18n ning õpime, kuidas käib versioonihaldus. Koolituse praktilises osas saab osaleja luua ise Vue.js raamistikul põhineva sõnumivahetusrakenduse, mis võimaldab teiste kursusekaaslastega teateid vahetada.

Praktilisi teadmisi jagab ADM Interactive Tech Lead Argo Roots, kes on tegelenud programmeerimise ja koolitamisega üle veerand sajandi. Valdavalt on ta seotud veebipõhiste lahenduste arhitektuuri, disaini ja programmeerimisega. Viimase viie aasta jooksul on ta läbi viinud kümneid robootika koolitusi õpetajatele ja andnud programmeerimise tunde gümnaasiumis.

Osalemistasu on 945 €+km (Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse sooduspakkumistega liitujale 795 €+km). Soovi korral on võimalik tasuda ka kahes osas. Võimalus on osaleda ka üksikutel päevadel eraldi, lisades registreerumisel märkuste lahtrisse info, mis päeva(de)l soovid osaleda. Ühe õppepäeva hind on 189 €+km (sooduspakkumistega liitujale 159 €+km). Palun sisestage erisoov registreerumisel märkuste lahtrisse. Hinna sisse kuulub iga õppepäeva järelvaatamise võimalus veebis 14 päeva jooksul pärast toimumist info kinnistamise eesmärgil.

Programm toimub veebikeskkonnas ning koosneb viiest põhjalikust õppepäevast. Oodatud on kõik, kes soovivad täiendada oma teadmisi kaasaaegsest veebiarendusest (sh veebi-, tarkvara ning front-end arendajad), erinevatel ametitel töötavad inimesed, kelle tuleviku tööülesanded vajavad antud teemadel täiendamist ja teised teemast huvitatud inimesed. Koolitusel osalemine eeldab baasteadmisi JavaScript, HTML ning CSS tehnoloogiatest.

Aktiivõppe kogumaht 40 AT, millest iseseisev töö 10 AT. Programm toimub veebikeskkonnas ning koosneb viiest põhjalikust õppepäevast. Koolituspäevad on interaktiivse ülesehitusega, kus toimub koolitaja ning osaleja vaheline dialoog ning praktilised harjutused. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele. Tunnistuse saavad kõik need, kes on edukalt läbinud kõik 5 õppepäeva.

Advertisement banner

Programm

08.09.2021

10:00 - 15:30
1. ÕPPEPÄEV


Teooria

 • Kuidas käib töö jagamine mitme arendaja vahel - versioonihaldus
 • Mis on Vue?
 • Mis on alternatiivid - Angular, React, JQuery
 • Alustame Vue projektiga - Vue CLI
 • Projekti ülesehitus
 • Modernne JavaScript (ES6/7/8)

Praktika

 • Töökeskkonna ettevalmistamine - VSCode, Atom jm
 • Alustame Chati (jututoa) rakenduse loomist
 • Loome Vue projekti ja paneme koodi GitHubi

15.09.2021

10:00 - 15:30
2. ÕPPEPÄEV


Argo Roots
ADM Interactive, Tech Lead

Teooria

 • Vue vaated ja komponendid
 • Mallid
 • Stiil ja kujundus (CSS)
  - üldine stiil
  - komponendipõhine stiil

Praktika

 • Loome ekraanivaate ja komponendid jututoa avalehele

22.09.2021

10:00 - 15:30
3. ÕPPEPÄEV


Argo Roots
ADM Interactive, Tech Lead

Teooria:

 • Andmemudel ja parameetrid
 • Arvutatud parameetrid ja muudatuste jälgimine
 • Vue Router - mitu alamlehte ja lehe parameetrid

Praktika:

 • Loome kasutaja profiili lehe ja andmete vormi

29.09.2021

10:00 - 15:30
4. ÕPPEPÄEV


Argo Roots
ADM Interactive, Tech Lead

Teooria:

 • Vuex - andmete jagamine vaadete vahel
 • Andmevahetus serveriga

Praktika:

 • Loome ühenduse back-end serveriga sõnumite vahetuseks

06.10.2021

10:00 - 15:30
5. ÕPPEPÄEV


Argo Roots
ADM Interactive, Tech Lead

Teooria:

 • i18n - mitmekeelsus Vue’s
 • Kokkuvõte

Praktika:

 • Tõlgime jututoa teistesse keeltesse

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Oodatud on kõik, kes soovivad täiendada oma teadmisi kaasaaegsest veebiarendusest, sh veebi-, tarkvara ning front-end arendajad ja teised teemast huvitatud inimesed. Koolitusel osalemine eeldab baasteadmisi JavaScript, HTML ning CSS tehnoloogiatest.

Õppemeetodid:

Osalemistasu on 945 €+km (Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse sooduspakkumistega liitujale 795 €+km). Soovi korral on võimalik tasuda ka kahes osas. Võimalus on osaleda ka üksikutel päevadel eraldi, lisades registreerumisel märkuste lahtrisse info, mis päeva(de)l soovid osaleda. Ühe õppepäeva hind on 189 €+km (sooduspakkumistega liitujale 159 €+km). Palun sisestage erisoov registreerumisel märkuste lahtrisse. Hinna sisse kuulub iga õppepäeva järelvaatamise võimalus veebis 14 päeva jooksul pärast toimumist info kinnistamise eesmärgil.

Programm toimub veebikeskkonnas ning koosneb viiest põhjalikust õppepäevast. Oodatud on kõik, kes soovivad täiendada oma teadmisi kaasaaegsest veebiarendusest (sh veebi-, tarkvara ning front-end arendajad), erinevatel ametitel töötavad inimesed, kelle tuleviku tööülesanded vajavad antud teemadel täiendamist ja teised teemast huvitatud inimesed. Koolitusel osalemine eeldab baasteadmisi JavaScript, HTML ning CSS tehnoloogiatest.

Aktiivõppe kogumaht 40 AT, millest iseseisev töö 10 AT. Programm toimub veebikeskkonnas ning koosneb viiest põhjalikust õppepäevast. Koolituspäevad on interaktiivse ülesehitusega, kus toimub koolitaja ning osaleja vaheline dialoog ning praktilised harjutused. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele. Tunnistuse saavad kõik need, kes on edukalt läbinud kõik 5 õppepäeva.

Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Arenguprogrammi autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.