Canva kujundusprogramm kergemate kujundustööde ja infomaterjalide tegemiseks

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 09.05.2024 Registreerimise lõpp: 08.05.2024 Kestvus: 6 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 3. märtsini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Canva kujundusprogramm kergemate kujundustööde ja infomaterjalide tegemiseks

Canva on tasuta veebipõhine kujundusprogramm, mille abil saad luua kerge vaevaga pilkupüüdvat kujundusgraafikat, olgu selleks piltpostitus sotsiaalmeedias, e-poe reklaam, bänner kodulehele, plakat, tunnistus, visiitkaart, logo või mistahes muu väiketrükis või dokument. Praktilise koolituspäeva käigus lood hulga erinevaid kujundusi (piltpostitused sotsiaalmeediasse, bännerid kodulehele ja väiketrükise kujundus) ning lisaks kujundamisele tutvutakse töövahenditega, mis on abiks graafika töötlemisel, nagu näiteks pilditöötlus, värvipalettide koostamine või fotodelt tausta eemaldamine. Õppepäeva jooksul saab iga osaleja luua vähemalt kolm kujundusprojekti.

Oodatud on kõik arvutikasutajad, kes ei puutu igapäevaselt kokku professionaalsete kujundusprogrammidega, kuid vajavad võimalust luua kerge vaevaga kujundusi trüki- või sotsiaalmeedia tarbeks.

Eelmisel koolitusel osalenute tagasiside:

● “Seni parim online-koolitus, millel olen osalenud. Aitäh!”
● “Sain koolituselt palju uut ja kasulikku, kasutan juba aktiivselt canva’t ja polarr’i. Aitäh! Eriti meeldis veel, et koolitaja kasutas seina/tahvlit, kuhu tehtud katsetused sai tõsta ja nägi ka, mida teised on teinud :)”
● “Koolitus oli hästi praktiline, tempo oli kiire – kuid vaatamata sellele sai kõik Canva põhilised ning vajalikud tööriistad järele proovitud. Koolitaja tegi Canva kasutamise lihtsate selgituste ja näidete varal põnevaks kujundusprogrammiks, mida on väga mugav kasutada erinevate kujundustööde tarbeks. Aitäh!”
● “Alguses tundus, et on liiga “basic”, aga tegelikult väga väärt koolitus ja andis hea ülevaate Canva võimalustest, seda praktilises võtmes.”

● “Soovitaksin koolitust ka teistele! Koolitaja viis koolitust läbi väga heas tempos ja selgitas võimalusel uuesti. Jäin väga rahule!”
● “Väga hea ja vajalik koolitus! Sain kõik vajalikud algteadmised ja saan nüüd ise edasi õppida.”
● “Väga hea sisukas koolitus. Lektor hoidis kogu aeg fookust, kordagi ei olnud mahajäämuse või huvi kadumise tunnet.”

Koolituse eesmärk on põhjalikult tutvustada tasuta online-keskkonna Canva võimalusi graafika loomiseks ja haldamiseks.

Koolituse läbinuna:

 • Tunned Canva keskkonna võimalusi ja piiranguid
 • Oskad kujundada piltpostituse sotsiaalmeediasse
 • Oskad lisada ja muuta tekstiobjekte
 • Tead, kuidas muuta värve
 • Oskad lisada kujundusele pilte ja rakendada filtreid
 • Oskad eksportida kujunduse soovitud lõppformaati

Koolituse viib läbi graafiline disainer ja koolitaja Andres Jalak, kes on mõlemas valdkonnas aktiivselt tegutsev olnud üle 15 aasta.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

09.05.2024


10:00 – 10:15

Kogunemine veebikeskkonda

10:15 – 15:30

Canva kujundusprogramm kergemate kujundustööde ja infomaterjalide tegemiseks

 • Andres Jalak

  Andres Jalak

  Head Hetked OÜ; Graafiline disainer ja koolitaja

 • Kuidas luua reklaamgraafikat erinevate väljundite tarbeks (piltpostitus sotsiaalmeedias, plakat või bänner kodulehele või e-poe reklaam)?
 • Ülevaade väiksematest töövahenditest, mis graafika töötlemisel abiks osutuvad
  – pilditöötlus
  – värvipalettide koostamine
  – fotodelt tausta eemaldamine jm
 • Praktilise koolituspäeva käigus saab iga osaleja luua vähemalt kolm kujundusprojekti

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud kõik arvutikasutajad, kes ei puutu igapäevaselt kokku professionaalsete kujundusprogrammidega, kuid vajavad võimalust luua kerge vaevaga kujundusi trüki- või sotsiaalmeedia tarbeks, sh turundusjuhid, kommunikatsioonijuhid, juhid, personalitöötajad, juhiabid, assistendid, büroojuhid, sekretärid, raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid ja kõik teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kogumaht 6 AT. Koolituspäevad on interaktiivse ülesehitusega, kus toimub koolitaja ning osaleja vaheline dialoog ning praktilised harjutused. Lisaks saavad osalejad personaalselt vastused enda küsimustele. Tunnistuse saavad kõik koolitusel osalejad. Programm toimub veebikeskkonnas. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.