Efektiivne personalijuhtimine ilma personalijuhita

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 29.11.2023 - 30.11.2023 Registreerimise lõpp: 28.11.2023 Kestvus: 11 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 449 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 28. novembrini Soodushind: 319 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Kahepäevane koolitus: Personalijuhtimine ilma personalijuhita

Koolituse eesmärk on viia sind kurssi kaasaegsete personalitöö põhimõtetega ning tutvustada uuemaid ja innovatiivsemaid viise, kuidas juhtida oma meeskonda ilma traditsioonilise personalijuhita. Lisaks anda teadmised, kuidas arendada oma meeskonda nii, et see tõhustaks üldist töökultuuri, ergutaks töötajate motivatsiooni ning suurendaks meeskonna produktiivsust.

Koolituse käigus osaled interaktiivsetel aruteludel ning õpid tundma personalijuhtimise kõige värskemaid lähenemisviise ja seda, kuidas paremate tulemuste saavutamiseks kohandada neid oma organisatsiooni kontekstis. Räägime motiveeriva töökultuuri olulisusest ning õpime praktilisi põhimõtteid, mis aitavad sul luua keskkonna, kus inimesed saavad tunda end väärtustatuna ning kus nende panus organisatsiooni edusse on oluline. Õpid, kuidas kombineerida materiaalseid ja mittemateriaalseid motivaatoreid, et tõsta töötajate motivatsiooni ning siduda neid tugevamalt organisatsiooniga. Koolitusel avastad erinevaid viise, kuidas aidata oma meeskonnaliikmetel arendada oskusi ning tõsta oma panust ettevõtte eesmärkide saavutamisse. Samuti pühendame aega vaimse ja füüsilise tervise teemadele, sest teame, et meeskonna heaolu on eduka juhtimise alus. Koolituselt saad praktilisi nõuandeid, kuidas toetada oma töötajate tervist ning seeläbi suurendada nende töörahulolu.

Koolitusel jagab teadmisi Swedbank-i personalidirektor Ülle Pind, kes panustab aktiivselt personalijuhtimise valdkonna arengusse nii koolitaja, coachi kui erialaliitude töös kaasalöömisega. Üllet on pärjatud Swedbanki Aasta Juht 2020 ning Mõjukaim Personalijuht 2021 tiitliga.

Hinna sisse kuulub koolituspäevade järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Programm

29.11.2023

1. ÕPPEPÄEV


09:20 – 09:30

Kogunemine veebikeskkonda

09:30 – 11:30

Personalijuhtimine ilma personalijuhita

 • Ülle Pind

  Ülle Pind

  Swedbank AS, personalidirektor; juhtimiskoolitaja ja coach

 • Edukas värbamine ja talentide ligimeelitamine
 • Uue töötaja sisseelamise toetamine töökohal
 • Olulised aspekti töösuhetes ja motiveeriv töökultuur

11:30 – 11:55

Sirutuspaus

11:55 – 13:55

Koolitus jätkub

Ülle Pind
Swedbank-i personalidirektor

 • Tööheaolu töökohal: vaimse ja füüsilise ohutuse tagamine
 • Paindlikkus ja hübriidtöö töökeskkonnas

30.11.2023

2. ÕPPEPÄEV


09:20 – 09:30

Kogunemine veebikeskkonda

09:30 – 11:30

Personalijuhtimine ilma personalijuhita

 • Ülle Pind

  Ülle Pind

  Swedbank AS, personalidirektor; juhtimiskoolitaja ja coach

 • Tulemusjuhtimine: eesmärkide seadmine, hindamine ja tulemuslik tagasiside
 • Aastavestluse roll tulemusjuhtimises
 • Materiaalsed ja mittemateriaalsed motivaatorid töösuhetes
 • Tasupõhimõtted ja väärtuspakkumise alused

11:30 – 11:55

Sirutuspaus

11:55 – 13:55

Koolitus jätkub

Ülle Pind
Swedbank-i personalidirektor

 • Tööandja bränding
 • Töötajate arendamine: tuumkompetentsid, oskuste arendamine
 • Töö järelkasvuga ja tööjõu planeerimine

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Oodatud on väikeste ja keskmiste organisatsioonide juhid, kus puudub personalijuht; ettevõtete juhid, keskastmejuhid ning kõik, kes soovivad värskendada inimeste juhtimisalaseid teadmisi.

Õppemeetodid:

Õppe kogumaht 11 AT. Koolituspäevad on interaktiivse ülesehitusega, kus toimub koolitaja ning osaleja vaheline dialoog ning praktilised harjutused. Lisaks saavad osalejad personaalselt vastused enda küsimustele. Tunnistuse saavad kõik koolitusel osalejad. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.

Konsultatsioonid

Kui teil on küsimusi ja vajate individuaalset konsultatsiooni, valige lektor ja registreeruge konsultatsioonile