Outlook – midagi enamat kui mailbox

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 29.08.2024 Registreerimise lõpp: 28.08.2024 Kestvus: 6 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 249 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 26. maini Soodushind: 179 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Outlook – midagi enamat kui mailbox

Koolitusel vaatame kasulikke MS Office Outlooki pakutavaid võimalusi ja tööriistu nii e-kirjade ja kontaktide haldamisel, tegevuste (tasks) planeerimisel, kui kalendri(te) kasutamisel.

Ühepäevase praktilise koolituse eesmärk on anda kasulikud oskused Outlooki rakenduste tõhusamaks kasutamiseks ja oma tööde efektiivsemaks korraldamiseks.

Koolituspäeva tulemusena on sul vaimustus Outlooki võimalustest, palju uut teadmist ning hulk konkreetseid ideid, mida kohe oma igapäevatöös rakendama asuda.

Praktilise ja põhjaliku koolituse viib läbi Kasulik Koolitus ™ / KehaMeeleKool OÜ koolitaja ja koolitusjuht Asko Uri.

Koolitusele on oodatud kõik, kellel on arvuti kasutamise kogemus ja kes soovivad tundma õppida programmi MS Office Outlook kasulikke tööriistu oma töö paremaks korraldamiseks.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Programm

29.08.2024


09:20 – 09:30

Kogunemine veebikeskkonda

09:30 – 14:30

Outlook – midagi enamat kui mailbox

 • Asko Uri

  Asko Uri

  Kasulik Koolitus ™ / KehaMeeleKool OÜ, koolitaja ja koolitusjuht

 • Outlooki versioonid, sh töölaua ja pilve Outlooki erisused
 • Vaadete seadistamine, sh rakenduste kuvamine, kirjade lugemine, automaatse loetuks märkimise seadistamine, otsingukaustad, saatja ning vestluse järgi kirjade kuvamine, sorteerimine ja filtreerimine, kirjade täpsem otsing
 • Kirjade koostamise nipid ja kasulikud teadmised, sh kirjades korduva sisu hõlbus lisamine ja mallide kasutamine, pöördumise hea tava ja õigekeelsusreeglid, allkirjade haldamine, kirja sisu vormindamine
 • Kirjade saatmine, sh saatmise ajatamine, kontaktide lisamise viisidest ülevaade (kontaktirühmad, rühmad, listid), automaatsete teadete seadistamine (ka reeglite lisamine)
 • Kirjade organiseerimine, sh lipukeste (follow up) ja kategooriate kasutamise võimalused
 • Ülesannete (Tasks) kasutamise võimalused Outlookis
 • Kalendri kasutamine, sh vaadete seadistamine, sündmuste ja koosolekute lisamine, korduvad sündmused, isiklike sündmuste kirjeldamine kalendris tööaja raames, kategooriate kasutamine kalendris, teiste kalendrite kuvamine

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad tundma õppida programmi MS Office Outlook kasulikke tööriistu oma töö paremaks korraldamiseks.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi