Koolitus: E-hanke uued ja efektiivsed töövahendid

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 23.01.2020 - 23.01.2020 Registreerimise lõpp: 21.01.2020 Kestvus: Asukoht: Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn) Hind: 199 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolituse eesmärk on tutvustada praktiliste näidete põhjal, millised on riigihangete registri uued e-hanke läbiviimist toetavad töövahendid nagu näiteks e-oksjon, dünaamiline hankesüsteem, dokumendipank, e-kataloog, eduka pakkuja automaatkontroll ning hankeversioonide võrdlemine.

Koolituse läbinu teab, millised on uued e-hanke töövahendid, mis võimaldavad hanget läbi viia sisuliselt teisiti ja saavutada seeläbi täiesti uus kvaliteet.

Praktilisi nõuandeid jagab Nortal AS vanemanalüütik Külli Raidma.

Palume osalejatel kaasa võtta ka sülearvutid, siis on koolitusest saadav kasu kõige suurem.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

E-hanke uued ja efektiivsed töövahendid


10:00 - 11:30

  • E-oksjon – hind kujuneb mitte pakkujate pimesi tehtud pakkumuste järgi, vaid pakkujate otsese konkurentsi tingimustes.
  • Dünaamiline hankesüsteem või kvalifitseerimissüsteem – iga hanke juures needsamad kvalifitseerimstingimused ja samad pakkujad – jälle ja jälle samade töömahukate kontrollide tegemine. See ei pea niimoodi olema, võib endale luua hoopis dünaamilise hankesüsteemi või kvalifitseerimissüsteemi kvalifitseeritud pakkujatest ja korraldada hanked nende vahel.
  • Dokumendipank – dokumendid, mida on vaja hangetele sageli lisada, on turvaliselt hoitud riigihankeregistris ja kõigile hankija hankespetsialistidele ühtviisi kättesaadavad

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Koolitus jätkub


12:00 - 13:30

Külli Raidma, Nortal AS, süsteemianalüütik

  • E-kataloog – jah, tegelikult on võimalik oma hange üles ehitada nii, et vajalike kaupade ostmine on hiljem sama lihtne nagu tavalises e-poes käik – lihtsalt valid kaubad kataloogist ostukorvi ja saad arve.
  • Eduka pakkuja automaatkontroll ning alltöövõtjate kontroll – vabastab kasutaja vajadusest sooritada ükshaaval väga standardseid X-tee päringuid ja interpreteerida nende väga standardseid vastuseid. Selle sooritab riigihankeregister automaatselt. Kasutajale jääb ebastandardsete olukordade käsitlemine ja lõppotsuse tegemine.
  • Hanke versioonide võrdlus – kas ja mida täpselt muudeti, sh hankija enda koostatud hankedokumentide sees? Nüüd oskab register sellele küsimusele kiiresti ja detailselt vastata.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Hankijad kui ka pakkujad, juristid ning kõik teised teemast huvitatud, kes oma töös juhinduvad riigihangete seadusest.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus.

Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid.

Loobumistingimused:

Kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 02.01.2020; 50% maksumusest ajavahemikul 03.01– 16.01.2020. Kui loobutakse hiljem kui 16.01.2020 osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Maarja Püssim, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.