Uued ehitamise dokumenteerimist reguleerivad nõuded
Üldinfo
Saada sõbrale Toimumise kuupäev: 27.05.2020 - 27.05.2020 Registreerimise lõpp: 25.05.2020 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 99 € + kmEesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.
Kuidas online-koolitus toimub?
- Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
- Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
- Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne viis päeva.
Koolitus annab 1,9 TP (inseneri täiendõppe punkti).
20.02.2020 jõustus Majandus- ja taristuministri uus ehitamise dokumenteerimist reguleeriv määrus, millega muudeti oluliselt seni kehtinud korda. Muudatused puudutavad ehitustööde tellijaid, projekteerijaid, ehitajaid, omanikujärelevalve ja auditi tegijaid.
Koolituse eesmärgiks on anda sisuline ülevaade ehitamise dokumenteerimisega seotud muudatustest, mis jõustusid 20. veebruaril 2020. Muudatusi on ehitusdokumentide koosseisus, mahus ja nende allkirjastamisel. Samuti kasutusloa taotlemisel ja dokumentide esitamisel.
Koolituse läbinu teab, mis on muutunud ehitamise dokumenteerimisel ja dokumentide esitamisel.
Praktilisi teadmisi jagab Merko Ehitus Eesti AS jurist Martina Proosa.
Programm
Uued ehitamise dokumenteerimist reguleerivad nõuded
10:00 - 12:00
-
Ehitusõiguse jurist
- Millistel juhtudel tuleb ehitamise dokumenteerimisel arvestada määruse nõudeid?
- Millised uued nõuded on kehtestatud?
- Millised ehitusdokumendid on lisandunud, milliste puhul enam nõudeid ei ole?
- Millised on eri liiki dokumendid ning mis eesmärgil on neid vaja koostada ja kellele esitada?
- Kes peavad ehitusdokumendid allkirjastama?
- Kas kasutusloa taotlemisel tuleb kohalikule omavalitsusele ehitusdokumente esitada?
- Millised on tulevikus rakenduvad nõuded?
- Muud muudatused võrreldes eelmise määrusega
Õppekorralduse alused
Sündmuse tüüp:
Saalikoolitus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Õppemeetodid:
Õppe kestvus 2,6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.
Loobumistingimused:
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Osavõtu tasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.
Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent
Toitlustus:
Ei
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi