Erinevate isiksustüüpide juhtimine ning tõhus kommunikatsioon

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 14.04.2021 - 14.04.2021 Registreerimise lõpp: 13.04.2021 Kestvus: 5 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 269 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 13. aprillini Soodushind: 189 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolitus: Erinevate isiksustüüpide juhtimine ning tõhus kommunikatsioon

Ettevõtte tulemuslikkuse tagamiseks ei piisa enam klassikalisest töökorraldusest ja klassikaliste juhtimisvõtete rakendamisest. Mida mitmekesisem on meeskond, seda rikkalikum peab olema juhtide juhtimisrepertuaar. Juhtidelt oodatakse paindlikkust, mis võimaldaks juhtimist kohandada erinevatele situatsioonidele ja töötajatele.

Kui paljude inimestega saavad juhid enamasti hästi hakkama, siis osade inimestega osutub see neil tõeliseks peavaluks. Mõned tõrksad inimesed ajavad jäigalt oma joont, torpedeerivad ühistegevust, ei arvesta teiste valdkondade vajaduste ja soovidega ning kulutavad vaidlemisele palju aega. Need inimesed on juhitamatud, kuna juht ei oska nendega midagi peale hakata. Eriti valus on see siis, kui vastuseisja on staar – väga kompetentne ja tõhus oma valdkonnas.

Lisaks, paljudes ettevõtetes ei juhi infoliikumist teadlikult ehk süstemaatiliselt mitte keegi. Küsimus on selles, kuidas juhtida sõnumi edastamist ning vastuvõtmist nii, et sisekommunikatsiooni juhtimisel oleks tõepoolest ka mõju ning oodatud tulemused. Oluline roll on sisekommunikatsioonis juhtidel ja keskastmejuhtidel ning vähemtähtsad pole kolleegidevahelised sotsiaalsed suhted.

Koolituse viivad läbi TalTech, tööpsühholoog Liina Randmann ning EPRA kommunikatsiooni konkursil sisekommunikatsiooni strateegia loomise eest eriauhinna saanud praktik ja koolitaja Aune Past.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:45 - 10:00

Erinevate isiksusetüüpide juhtimine tänapäeval. Kuidas juhtida juhtimatuid?


10:00 - 12:00

Mõistmaks väljakutseid, mida töötamine erinäoliste töötajatega tähendab, keskendume õppepäeval järgmistele teemadele:

 • Juhi enda hoiakud ja arusaamised juhtimisest.
 • Juhi oskused erinevate töötajate motiveerimisel ja nende potentsiaali arendamisel.
 • Erinevate töötajate tüüpide omadused ja käitumismustrid.
 • Koostööle orienteeritud töökeskkonna loomine.
 • Talentide äratundmine ja rakendamine.
 • „Raskete“ töötajate kaasamise võimalused.

Puhkepaus


12:00 - 13:00

Hästi toimiv infoliikumine ning praktiline toimetulek kriisisituatsioonis


13:00 - 15:00

 • Aune Past

  Aune Past

  EPRA kommunikatsiooni konkursil sisekommunikatsiooni strateegia loomise eest eriauhinna saanud praktik ja koolitaja, sisekommunikatsiooni käsiraamatu “Too oma meeskond ühte paati” autor

 • Analüüsime kaasaegsele väärtuspõhisele juhtimisele omaseid kommunikatsiooni ja koostöö oskusi ning võrdleme iseenda oskusi ning oskuste arendamise vajadusi.
 • Kriisikommunikatsioon - mis on risk ja mis on kriis?
 • Määratleme ja arendame enda kui juhi persoonibrändi. Tähendus ei ole sõnades vaid inimestes.
 • Enda kui juhi ja organisatsiooni eesmärkide oskuslik saavutamine kommunikatsiooni kaudu.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

2

Sihtrühm:

Oodatud on era- ja avaliku sektori keskjuhid või väikeettevõtte tippjuhid, kes soovivad panustada enda ning seeläbi alluvate ja organisatsiooni kui terviku arendamisesse; teised teemadest huvitatud

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Ragne Talv

Toitlustus:

Ei

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.