Kas sisekommunikatsioonist on saamas muutuste kommunikatsioon?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 17.02.2021 - 17.02.2021 Registreerimise lõpp: 15.02.2021 Kestvus: 4 AT Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Kas sisekommunikatsioonist on saamas muutuste kommunikatsioon?

Koolituse eesmärk on jagada kõige värskemaid põhimõtteid infoliikumisest ja -juhtimisest muutunud hübriidses töökeskkonnas.

Kiiresti muutuv töökeskkond tekitab inimestes ebakindlust. Antud olukorras on igas ettevõttes võtmetähtsusega hästi toimiv sisekommunikatsioon. Kui aasta algul oli paljudel organisatsioonidel oma väljakujunenud sisekommunikatsiooni strateegia ning kanalid, siis alates kevadest on fookus pigem kõikvõimalikel tööga seotud muutustel. Tõhus ja süsteemne info liikumine ettevõtte sees on kõike muud, kui toimiv.

Küsimus on selles, kuidas juhtida muutunud töökeskkonnas info edastamist ning vastuvõtmist nii, et sisekommunikatsiooni juhtimisel oleks tõepoolest ka mõju ning oodatud tulemused. Oluline roll on sisekommunikatsioonis juhtidel ja keskastmejuhtidel ning vähemtähtsad pole kolleegidevahelised sotsiaalsed suhted.

Koolitusel osaleja saab teada, millised on parimad sisekommunikatsiooni praktikaid. Kuidas toimub oskuslik infovahetus tööstusettevõttes ning mida on õppida pikaajaliselt kaugtööd praktiseerinud ettevõtte sisekommunikatsioonist.

Koolitus toimub saalis, kuid soovi korral on võimalik osaleda ka veebis otseülekande vahendusel ning küsida reaalajas esinejatelt küsimusi. Hind on mõlemal juhul sama.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistega


09:30 - 10:00

Sissekommunikatsioon muutunud töökeskkonnas


10:00 - 11:00

  • Kuidas korraldada sisekommunikatsiooni, kui kriisist on saanud uus normaalsus?
  • Kelle vastutus on sisekommunikatsioon nüüd?
  • Kuidas levivad ja kas püsivad organisatsiooni väärtused, kui keegi ei ole enam kohal?
  • Milline on sisemiste võrgustike roll arvamusvälja kujundamisel?

Sisekommunikatsiooni väljakutsed „uues normaalsuses“


11:00 - 11:45

Tänases päevas on sisekommunikatsiooni igapäevaks saamas muudatuste kommunikatsioon. Millised väljakutsed ja küsimused toob see kaasa 1700 töötajaga tööstuskontsernis, mille multikultuursust iseloomustab üle 20 erineva rahvuse ja kuulumine globaalsesse organisatsiooni ning mille töötajad on jagunenud kolme suure tootmisüksuse ja 5 riigis paikneva müügiorganisatsiooni vahel. Kas tänasel päeval piisab traditsioonilistest sisekanalitest või tuleb luua uued sisekommunikatsiooni praktikad? Kõigest sellest kuuleme ABB Balti riikide sisekommunikatsiooni näitel.

Toekas kohvipaus


11:45 - 12:15

Sisekommunikatsiooni tõhus toimimine Pipedrive kogemusel


12:15 - 13:00

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

3

Sihtrühm:

Kommunikatsioonijuhid, suhtekorraldajad, büroojuhid, personalispetsialistid, keskastmejuhid ning väikeettevõtete juhid

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Ragne Talv

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.