Andmekirjaoskuse arendamine ja kriitiline mõtlemine

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 07.03.2023 - 07.03.2023 Registreerimise lõpp: 06.03.2023 Kestvus: 6 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 6. märtsini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Andmekirjaoskuse arendamine ja kriitiline mõtlemine

Andmete analüüsimise, mõtestamise ja tõlgendamise oskused on muutunud üha olulisemaks vahendiks efektiivsete juhtimisotsuste tegemiseks ja äritulemuste parandamiseks. Andmete eesmärgipärane töötlemine, omavaheliste seoste nägemine ning kasulikku teabe eraldamine aitab andmete potentsiaali rakendada ja nende abil teenuseid ning tooteid parendada. Selleks, et paremini andmeid mõista ja kasutada on andmekirjaoskus ning selle arendamine määrava tähtsusega. Lisaks andmekirjaoskusele käsitleme koolitusel kriitilise mõtlemise teemat, mis on samuti mistahes äriliste otsuste langetamisel hädavajalik.

Koolituse eesmärk on tutvustada erinevaid andmekirjaoskusega seotud tasemeid ja viise, kuidas organisatsioonis paremini andmekirjaoskust arendada ja tõsta.

Koolituse viib läbi Renee Kooli, kellel on 14 aastat kogemust andmetega seotud valdkonnas. Hetkel töötab Renee Omnivas andmesuuna juhina, kuid varasem töökogemus on Skypest, Microsoftist ja Helmesest. Põhifookus on olnud andmetest lisaväärtuse loomine ning klientide ja äripartnerite abistamine. Lisaks on Renee ka õppejõud Estonian Business Schoolis.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Tutvu ka teiste Andmeanalüütiku 11-päevase arenguprogrammi päevadega SIIN.

Advertisement banner

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:50 - 10:00

Andmekirjaoskuse arendamine ja kriitiline mõtlemine


10:00 - 15:30

 • Renee Kooli

  Renee Kooli

  Glia, analüütika juht; Estonian Business School, õppejõud

 • Miks on tänapäeva organisatsioonides vaja andmekirjaoskust? Teooria ja arutelud
 • Erinevad andmekirjaoskuse tüübid ja tasemed
 • Pehmed oskused vs. tehnilised oskused
 • Kuidas enda ettevõttes edendada andmekirjaoskust?
 • Kriitiline mõtlemine - kuidas küsida õigeid küsimusi?
 • Parimad praktikad ja ettevõtete näitel tähelepanekud arutelude näol

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolituse sihtgrupiks on andmevaldkonnast huvitatud inimesed, kes soovivad arendada enda andmekirjaoskust, et kasutada andmeid maksimaalse äriväärtusega.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.