Koolitus: Erinevad töösuhte vormid paberil ja praktikas

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 11.02.2020 - 11.02.2020 Registreerimise lõpp: 07.01.2020 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Inimeste töine argipäev on paarisaja aastaga tundmatuseni muutunud. Tänasel päeval ootab inimest hommikul reeglina ees 8-tunnine tööpäev, kuid on ka palju teisi võimalusi nii tööandjale kui töötajale. Töötamise vormid muutuvad ajas pidevalt ja üha enam juhte pooldab uusi tööviise ning seda peetakse äärmiselt oluliseks osaks motivatsiooniprogrammist. Juhi väljakutse ongi leida organisatsiooni jaoks sobivaimad lahendused.

Meie tööõiguse aktid tammuvad aga ühel kohal ja nii ei püsi me konkurentsis. Selle vältimiseks on üha enam levima hakanud ka siin uued töötamise vormid, mis annavad nii tööandjale kui töötajale rohkem vabadust ja aitavad ka ressursse paremini majandada.

Koolituse eesmärk on anda ülevaade sellest, kuidas paindlikud töösuhted on õigusaktidega reguleeritud ning mis kitsaskohti praktikas ette tuleb.

Koolituse läbinu teab, millele paindlike töösuhete puhul tähelepanu pöörata ning kas, kuidas ja mis detailsusega paindlikkust kirja panna või kokku leppida.

Praktilisi teadmisi jagavad advokaadibüroo Sorainen partner Karin Madisson, vandeadvokaat Hanna Pahk ja jurist Nils Gregory Aer. Kogemusloo räägib endine Bolti General Manager Riina Einberg.

Programm

Registreerimine ja kohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Tänapäeva töösuhetes levivad töötamise vormid ja nende õiguslikud alused


10:00 - 12:00

Koolituse teemad:

  • Kas paindlike töösuhete arvelt säästavad tööandjad või töötajad?
  • Kas kaugtööd tegevad töötajad on kontoris töötavatest töötajatest produktiivsemad?
  • Uued töövormid
    - töötaja jagamine
    - töökoha jagamine
    - platvormitöö
    - juhutöö
    - vautšeripõhine töö
    - portfooliotöö
    - ajutine juhtimine
    - IKT-põhine mobiilne töö
    - koostööpõhine töö
  • Kas olemasolev töölepingu seadus on piisav, et reguleerida tänapäeva uusi töövorme?
  • Kas paindlikult töötavatele töötajatele on tagatud sotsiaalkindlustus?
  • Kuidas koguneb paindlikult töötavate töötajate ravikindlustus ja pensionikindlustus?
  • Kuidas kontrollida kaugtööd tegevate töötajate töötervishoiu ja tööohutuse nõudeid?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

4

Sihtrühm:

ettevõtete juhid, ettevõtjad, personalijuhid, raamatupidajad ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 3 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus.
Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kuni 30 kalendripäeva enne sündmuse toimumist (100% Tasu tagastatakse Kliendile) ning osaline taganemine kuni 20 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Ragne Talv

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi