Esmaabi sõja ja tuumakatastroofi korral

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 31.01.2023 - 31.01.2023 Registreerimise lõpp: 30.01.2023 Kestvus: 5 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 219 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 30. jaanuarini Soodushind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Esmaabi sõja ja tuumakatastroofi korral

Võimalik on registreeruda uuele 07.06.2023 toimuvale koolitusele Esmaabi sõja ja tuumakatastroofi korral.

Koolitusel osalenute tagasiside:

● “Suurepärane ja asjakohane koolitus. Elades piirkonnas, kus asub mitu potentsiaalselt ohtlikku ettevõtet, koolitusel saadud teadmised on väga kasulikud kriisiks valmisoleku mõttes.” 
● “Absoluutset parim koolitaja, keda olen kuulanud! Sisutihe, huvitav ja aja- ning asjakohaste näidetega ilmekustatud esinemine. Olles mittemeedik, suudeti teema ka mulle selgelt ning arusaadavalt edasi anda. Veel nii, et suudan seda edaspidi elus rakendada. Ääretult põnev! Kindlasti tahan hr Panjuškini koolitustel edaspidigi osaleda.”
● “Tere. Supper hea koolitus, koolitaja. Väga vajalik, põhjalik, selge, näidetega selgitused. Väga väga rahul. Aitäh!”
●  “Väga hästi tehtud koolitus, võtsin sellest kaasa palju uut ja kasulikku ning kindasti soovitan selles osaleda kõigil, keda teema kõnetab. Aitäh! :))”

Julgeolekuolukord Euroopas on muutunud käesoleval aastal äärmiselt pingeliseks ja sellest tulenevalt tekib suurem vajadus rääkida esmaabist ja selle eripärast lahingvigastuste korral. Koolitusel käsitletakse levinumaid lahingvigastusi ning tutvustatakse esmaabivahendeid, mida kasutatakse raskete vigastuste korral ning mis ei eelda meditsiinilist haridust.

Koolituse teisel poolel keskendutakse sellele, kuidas saab end kaitsta keemia- või tuumarünnaku ohu korral. Antakse ülevaade teadaolevatest keemiarelvadest ja nende toimest. Keemia- ja tuumarünnaku hirm on suur, kui inimeste teadmised nendest relvaliikidest on puudulikud. Koolitusel osalemine pakub teadmisi kuidas kaitsta end, oma pere, sõpru ja kolleege vastava ohu korral, andes seeläbi kindlustunnet.

Koolituse eesmärk on anda osalejatele vajalikud teadmised ning praktilised oskused, kuidas osutada kannatanule esmaabi ning kuidas ette valmistuda ja tegutseda mittestandardses ekstreemolukorras, sh sõja ning võimaliku keemia- või tuumarünnaku korral.

Koolituse läbinu teab, millised on võimalikud vigastused sõjapiirkonnas (k.a. keemia- või tuumarünnaku korral) ning oskab rakendada ennetusmeetmeid ja vajadusel pakkuda esmaabi.

Koolituse viib läbi Nikita Panjuškin, kellel lisaks 8-aastasele töökogemusele kiirabis lisandub mitmeaastane Kaitseväe kogemus Eestis ja välismissioonil ning õde-õpetaja ametikohal Kaitseväe Akadeemia Sõja- ja katastroofimeditsiinikeskuses. Ta on viinud läbi sõjameditsiinialast väljaõpet nii tervishoiutöötajatele kui ka Kaitseväe meedikutele. Hetkel töötab ta Sotsiaalministeeriumis nõunikuna, kus arendab tervishoiusüsteemi valmisolekut kriisideks ning lisaks täiendab oma teadmisi Sisekaitseakadeemia Sisejulgeoleku instituudis kriisireguleerimise valdkonnas.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Esmaabi sõja ja tuumakatastroofi korral


10:00 - 12:00

  • Nikita Panjuškin

    Nikita Panjuškin

    Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna nõunik

  • Kuulihaavade eripärad ja esmaabi
  • Plahvatusest tekkinud vigastused ja esmaabi
  • Raske trauma esmaabis kasutatavad esmaabivahendid

Sirutuspaus


12:00 - 12:30

Koolitus jätkub


12:30 - 14:30

  • Teadaolevad keemiarelvad, nende toime ja ennetusmeetmed
  • Käitumine tuumarünnaku ohu korral

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtete ja asutuste esmaabiandjad ning kõik teemast huvitunud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi