Osapoolte (projekteerija, ehitaja, järelevalve jt) vastutus ning kindlustus ehituses (5,28 TP)

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 01.12.2022 - 01.12.2022 Registreerimise lõpp: 30.11.2022 Kestvus: Asukoht: Online-Koolitus Hind: 219 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 30. novembrini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Koolitus annab 5,28 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Osapoolte vastutus ning kindlustus ehituses

Kindlustuslepingu sõlmimist võetakse sageli kui ühte tüütut ettevõtulepingust tulenevat kohustust, mida soovitakse lahendada  võimalikult kiiresti ja odavalt. Alles õnnetusjuhtumi korral mõistetakse, et õigel ajal oleks pidanud enam aega leidma ja erinevad aspektid läbi arutama.

Kindlustuslepingu sobilikkus konkreetse ehitusobjektiga on väga oluline, sest õnnetusjuhtumi korral võib mängus olla nii ehitaja kui ka tellija raha ja vastutus.

Koolitusel annab Eesti kindlustusõiguse üks parimaid asjatundjaid praktilist nõu, millele CAR kindlustuse ja vastutuskindlustuse sõlmimisel on äärmiselt oluline  tähelepanu pöörata.

Koolituse eesmärk on anda praktilised teadmised, kuidas sõlmida konkreetsele ehitusobjektile sobilik kindlustusleping, millest õnnetusjuhtumi korral ka reaalselt kasu on.

Koolituse läbinu teab, mida eristada CAR kindlustuse ja  üldvastutuskindlustuse puhul, lisaks vastutuskindlustuse tingimuste ja ehitaja reaalse vastutuse kooskõla jpm.

Praktilisi teadmisi jagab  Advokaadibüroo Lextal partner ja vandeadvokaat ning kindlustusõiguses tunnustatud lektor Olavi-Jüri Luik.

 

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:45 - 10:00

Osapoolte (projekteerija, ehitaja, järelevalve jt) vastutus ning kindlustus ehituses


10:00 - 11:30

 • CAR kindlustus ja selle olulised nüansid
  -Kindlustuskaitse variandid
  -Kindlustusteenuse ja täitmistagatise konkurents
  -Hüvitisnõude andmine tellijale

Virgutuspaus


11:30 - 11:45

Koolitus jätkub


11:45 - 13:15

Olavi-Jüri Luik
Advokaadibüroo Lextal partner ja vandeadvokaat

 • Vastutuskindlustus
  -Vastutuskindlustuse tingimuste ja ehitaja reaalse vastutuse kooskõla
  -CAR kindlustus vs üldvastutuskindlustus – mida eristada
  -Sisuline ja summaline vastutus
  -Ajaline vastutus
  -Otsenõudeõigus
  -Õigusabikulud

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ehitusinsenerid, ehituse projekti- ja objektijuhid, ehitusfirmade juhid, ehitusjärelevalvega tegelevad inimesed ja kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.