Andmete analüüsiks parim tööriist – Tableau

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 11.04.2023 - 11.04.2023 Registreerimise lõpp: 10.04.2023 Kestvus: 6 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 10. aprillini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Tableau – analüütiku parim sõber

Praktilise koolituspäeva eesmärk on anda osalejatele teadmised, kuidas kasutada Tableau-d efektiivselt nii analüütikuna kui ka kogu organisatsiooni ärianalüütika lahendusena. Koolitusel omandad Tableau Desktopi kõige olulisemad töövõtted ja omad ülevaadet andmeanalüüsi võimalustest. Õpid andmetest erinevat tüüpi vaateid looma ja interaktiivseid visualisatsioone juhtimislauaks kokku panema ning saad teada, kuidas luua andmetest visuaalseid aruandeid ja töölaudasid. Omandatud oskuste põhjal suudad luua oma andmete põhjal sisukaid ja efektiivseid andmevisualisatsioone.

Oodatud on kõik, kes kasutavad oma töös andmeid ning soovivad neid efektiivselt analüüsida ja esitada. Koolitus sobib nii neile, kes pole varem Tableau-ga töötanud kui ka neile, kes on seda teinud vähesel määral ning soovivad oma oskusi täiendada.

Koolituse viib läbi Wizon OÜ ärianalüütika lahenduste konsultant ja Tableau koolitaja Anti Teepere, kes on üle 15 aasta aidanud arendada andmeanalüütika lahendusi erinevetes suuremates ja väiksemates organisatsioonides.

Koolitusel osalemiseks peab arvutisse olema eelnevalt installeeritud Tableau DesktopSobib ka Tableau prooviversioon.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Tutvu ka teiste Andmeanalüütiku 11-päevase arenguprogrammi päevadega SIIN.

Advertisement banner

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:50 - 10:00

Andmeanalüüsiks vajalik tööriist Tableau


10:00 - 15:30

 • Anti Teepere

  Anti Teepere

  Wizon OÜ, ärianalüütika lahenduste konsultant ja Tableau koolitaja

 • Interaktiivsed ja visuaalsed juhtimislauad (dashboardid)
 • Andmete ettevalmistamine Tableau Prepi abil
 • Kaartide kasutamine andmete visualiseerimisel
 • Kalkulatsioonid (sh LOD) Tableau-s
 • Visuaalsete aruannete jagamine organisatsioonis ja avalikkusega
 • Küsimused-vastused

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud kõik, kes soovivad täiendada enda teadmisi ning oskusi Tableau programmist ning kõik teised teemast huvitunud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.