Üldinfo

Toimumise kuupäev:
29.04.2020
Registreerimise lõpp:
19.04.2020
Asukoht:
Online-koolitus
Hind: LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA
59 € + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.

Kuidas online-koolitus toimub?

  • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
  • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
  • Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne kolm päeva.

Kuidas õpetada last iseseisvalt õppima?

Iga lapsevanem soovib, et laps oleks koolis edukas. Tänases eriolukorras, kus kõik koolilapsed on koduõppele suunatud, tekitab paljudele lastele raskusi just iseseisev õppimine.

Osad lapsed on võimelised iseseisvalt õppima ilma vanema sekkumiseta, teised vajavad täiendavat tuge õppeprotsessis. Millest see sõltub ning milline on selles lapsevanema roll? Kuidas saab lapsevanem õpetada lapsele õppimisoskust ning suunata last iseseisvusele?

Koolituse eesmärgiks on aidata lapsevanematel mõista lapse vajalikke eeldusi iseseisvaks õppimiseks ja saada nõuandeid selle saavutamiseks.

Eripedagoog ja lektor Kristin Veltri jagab häid nõuandeid ning vastab osalejate küsimustele.

Programm

17:55 - 18:00

Veebikeskkonda kogunemine

18:00 - 19:30

Kuidas õpetada last iseseisvalt õppima?

  • Milline peab olema lapse eelhäälestus iseseisvaks õppimiseks?
  • Kes ja kuidas loob sobiva õpikeskkonna?
  • Mida kujutab endast lähim arengutsoon? Kas selles alas toimubki õppimine?
  • Millal on laps suuteline iseseisvalt õppima ehk ennast juhtima ja kontrollima?
  • Mida teha kui laps ei oska, ei taha ja ei suuda iseseisvalt õppida?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Webinar
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Lapsevanemad
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Ragne Talv
Toitlustus:
Ei
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.