Rootsi käibe- ja tulumaksu arvestuse ning palgaarvestuse praktiline õppepäev

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 25.11.2021 - 25.11.2021 Registreerimise lõpp: 24.11.2021 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 219 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 24. novembrini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Rootsi käibe- ja tulumaksu arvestus

Suur hulk Rootsis registreeritud ja maksuregistreeringuid omavaid Eesti ettevõtteid puutuvad igapäevaselt kokku Rootsi palga-, käibemaksu- või püsiva tegevuskoha maksuarvestusega. Samuti on neil ettevõtetel kohustus esitada deklaratsioone Rootsi maksuametisse.

Praktilise koolituse eesmärk on anda ülevaade, kuidas toimub maksuregistreeringute taotlemine ja töötajate registreerimine, lisaks sellest, mida Eesti ettevõte peab teadma Rootsis tegutsedes käibe-, tulumaksu ja palgaarvestuse kohta. Koos tehakse läbi praktilised näited ja täidetakse erinevaid deklaratsioone.

Maksuregistreeringute olemasolul on vajalik esitada deklaratsioone ka juhul kui ettevõttel pole olnud mingit äritegevust või töötajaid. Informatsiooni anname samuti selle kohta, kuidas toimub maksuregistreeringute tühistamine kui ettevõtte tegevus Rootsis lõppeb.

Koolituse läbinu omab ülevaadet maksuregistreeringute taotlemise ja tühistamise protsessist. Teab, kuidas käib käibe-, tulumaksu ja palgaarvestus. Samuti omab teadmisi, kuidas ja millisel kujul tuleb esitada erinevaid deklaratsioone Rootsi maksuametisse ning millised on tähtajad.

Praktilisi teadmisi jagab 1Offife Sweden AB tegevjuht ja juhatuse liige Mailika Hindrikson Muru.

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:45 - 10:00

Rootsi käibe- ja tulumaksu arvestuse ning palgaarvestuse praktiline õppepäev


10:00 - 12:00

 • Maksuregistreeringute taotlemine
 • Töötajate registreerimine
 • Töötajate (k.a. välistööjõu) maksustamine
 • Palgaarvestuse erinevad näited
 • Palgadeklaratsiooni täitmine
 • Eraisiku tuludeklaratsiooni esitamine

Lõuna


12:00 - 12:45

Koolitus jätkub


12:45 - 14:45

Mailika Hindrikson Muru.
1Office Sweden AB tegevjuht ja juhatuse liige

 • Käibemaksumäärad
 • Käibemaksuarvestuse näited
 • Käibedeklratasiooni täitmine
 • Tuludeklaratsiooni esitamise kohustus, püsiv tegevuskoht
 • Tuludeklaratsiooni kohustuslikud osad ja nõuded
 • Tulumaksu arvestuse erinevad näited
 • Püsiva tegevuskoha deklareerimine
 • Trahvid deklaratsioonide ja tuludeklaratsiooni esitamata jätmisel
 • Maksuregistreeringute tühistamine

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitust on oodatud kuulama kõik Eesti ettevõtete juhid, projekti- ja finantsjuhid ning raamatupidajad, kes juba tegutsevad või soovivad alustada oma tegevusega Rootsis. Koolitus on sobilik ka Rootsi lähetatud või seal töötavatele töötajatele.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5,3 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.