Salvestus: Esmaabi sõja ja tuumakatastroofi korral
Üldinfo
Saada sõbrale Koolitus toimus: 07.06.2023 - 05.07.2023 Registreerimise lõpp: 05.07.2023 Kestvus: 5 AT Asukoht: Hind: 219 € + kmSalvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.
Salvestus: Esmaabi sõja ja tuumakatastroofi korral
Julgeolekuolukord Euroopas on muutunud äärmiselt pingeliseks ja sellest tulenevalt tekib suurem vajadus rääkida esmaabist ja selle eripärast lahingvigastuste korral. Koolitusel käsitletakse levinumaid lahingvigastusi ning tutvustatakse esmaabivahendeid, mida kasutatakse raskete vigastuste korral ning mis ei eelda meditsiinilist haridust.
Koolituse teisel poolel keskendutakse sellele, kuidas saab end kaitsta keemia- või tuumarünnaku ohu korral. Antakse ülevaade teadaolevatest keemiarelvadest ja nende toimest. Keemia- ja tuumarünnaku hirm on suur, kui inimeste teadmised nendest relvaliikidest on puudulikud. Koolitusel osalemine pakub teadmisi kuidas kaitsta end, oma pere, sõpru ja kolleege vastava ohu korral, andes seeläbi kindlustunnet.
Eelmisel koolitusel osalenute tagasiside:
● “Suurepärane ja asjakohane koolitus. Elades piirkonnas, kus asub mitu potentsiaalselt ohtlikku ettevõtet, koolitusel saadud teadmised on väga kasulikud kriisiks valmisoleku mõttes.”
● “Absoluutset parim koolitaja, keda olen kuulanud! Sisutihe, huvitav ja aja- ning asjakohaste näidetega ilmekustatud esinemine. Olles mittemeedik, suudeti teema ka mulle selgelt ning arusaadavalt edasi anda. Veel nii, et suudan seda edaspidi elus rakendada. Ääretult põnev! Kindlasti tahan hr Panjuškini koolitustel edaspidigi osaleda.”
● “Tere. Supper hea koolitus, koolitaja. Väga vajalik, põhjalik, selge, näidetega selgitused. Väga väga rahul. Aitäh!”
● “Väga hästi tehtud koolitus, võtsin sellest kaasa palju uut ja kasulikku ning kindasti soovitan selles osaleda kõigil, keda teema kõnetab. Aitäh! :))”
Koolituse eesmärk on anda osalejatele vajalikud teadmised ning praktilised oskused, kuidas osutada kannatanule esmaabi ning kuidas ette valmistuda ja tegutseda mittestandardses ekstreemolukorras, sh sõja ning võimaliku keemia- või tuumarünnaku korral.
Koolituse läbinu teab, millised on võimalikud vigastused sõjapiirkonnas (k.a. keemia- või tuumarünnaku korral) ning oskab rakendada ennetusmeetmeid ja vajadusel pakkuda esmaabi.
Koolituse viib läbi Nikita Panjuškin, kellel lisaks 8-aastasele töökogemusele kiirabis lisandub mitmeaastane Kaitseväe kogemus Eestis ja välismissioonil ning õde-õpetaja ametikohal Kaitseväe Akadeemia Sõja- ja katastroofimeditsiinikeskuses. Ta on viinud läbi sõjameditsiinialast väljaõpet nii tervishoiutöötajatele kui ka Kaitseväe meedikutele. Hetkel töötab ta Sotsiaalministeeriumis nõunikuna, kus arendab tervishoiusüsteemi valmisolekut kriisideks ning lisaks täiendab oma teadmisi Sisekaitseakadeemia Sisejulgeoleku instituudis kriisireguleerimise valdkonnas.
Programm
Esmaabi sõja ja tuumakatastroofi korral
-
Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna nõunik
- Kuulihaavade eripärad ja esmaabi
- Plahvatusest tekkinud vigastused ja esmaabi
- Raske trauma esmaabis kasutatavad esmaabivahendid
- Teadaolevad keemiarelvad, nende toime ja ennetusmeetmed
- Käitumine tuumarünnaku ohu korral
Õppekorralduse alused
Sündmuse tüüp:
Järelvaadatavad
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Õppemeetodid:
Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.
Loobumistingimused:
Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.
Projektijuht:
Kätlin Susi
Toitlustus:
Ei
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi