Tööandja võimalused ning õigused erinevate töösuhtevormide puhul

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 25.08.2022 - 25.08.2022 Registreerimise lõpp: 24.08.2022 Kestvus: 3 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 209 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 24. augustini Soodushind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Tööandja võimalused ning õigused erinevate töösuhtevormide puhul

Pidevad muutused tööturul ja töösuhete olemuses on suurendanud vajadust erinevate töösuhtevormide kasutamise järele. Töö tegemiseks võib sõlmida erinevat liiki lepinguid ja nende valik sõltub eelkõige sellest, millist tööd on vaja teha ja milline on töökorraldus. Kuna erinevad lepingud toovad kaasa erinevad õigused, kohustused ja vastutuse, tasub tööandjal sobiva lepinguvormi valimisel tähelepanelik olla.

Koolituse eesmärk on anda ettevõtjatele praktilisi teadmisi, milline leping tekkiva õigussuhte jaoks kõige paremini sobib.

Koolituse läbinu tunneb erinevaid töösuhtevorme, kuidas on nende puhul reguleeritud töö- ja puhkeaeg, millisel juhul tuleb tagada puhkus, missuguseid hüvitisi on töötegijal õigus saada ning millised põhimõtteid tuleb järgida erinevate töösuhete lõpetamisel.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne neliteist päeva.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Tööandja võimalused ning õigused erinevate töösuhtevormide puhul


10:00 - 12:00

 • Gaabriel Tavits

  Gaabriel Tavits

  Tartu Ülikool, töö- ja sotsiaalhooldusõiguse professor; õigusteaduskonna direktor

 • tööleping, käsundusleping, töövõtuleping, FIE, ettevõtluskonto;
 • muud ebatüüpilised töövormid;
 • lepingulise suhte kujundamine;
 • lepingutingimustest teatamine;
 • töö- ja puhkeaja võimaldamine;
 • ajutine töövõimetus;
 • puhkuse tagamine – kas kohustuslik või mitte?
 • lepingulise suhte lõpetamine – missuguseid põhimõtteid järgida?
 • missuguseid hüvitisi on töötegijal õigus saada?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud tööandjad, ettevõtete juhid, raamatupidajad, personalijuhid, juristid, töövahenduse ja renditööga tegelevad ettevõtted ja kõik teised teemast huvitatud

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 3 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi