Tööprotsesside kaardistamine ja jõustamine

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 11.11.2022 - 11.11.2022 Registreerimise lõpp: 10.11.2022 Kestvus: 6 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 289 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 10. novembrini Soodushind: 199 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Tööprotsesside kaardistamine ja jõustamine

Tööprotsessid on üks osa ettevõtte olemusest ja selle toimimisest. Nende juhtimine – mis on omakorda seotud protsesside määratlemise, modelleerimise, analüüsimise, muutmise, juurutamise ja jälgimisega – on üks osa sellest, kuidas ettevõttes muutusi teostada.

Uuringu kohaselt ei teadvusta enamus ettevõtteid protsesside olulisust, kaotades seeläbi 20 – 30% müügitulust. Korras tööprotsessid on justkui maja vundament, millest sõltub kogu maja tervis. Protsessid ei ole ainult ülikeeruliste valdkondade pärusmaa, vaid puudutab kõikide valdkondade ja erineva suurusega ettevõtteid.

Ebatõhusad tööprotsessid takistavad organisatsiooni ladusat toimimist, sisaldavad asjatuid toiminguid, tekitavad ebaselgust ja rahulolematust töötajates ja klientides ning takistavad eesmärkide saavutamist (kasumlikkus, tootlikkus vms). Et suurendada efektiivsust, kasumlikkust ning sise- ja välisklientide rahulolu, on sel juhul vajalik tööprotsessid üle vaadata, et analüüsi ning tagasisidestamisega neid orgaaniliselt parendada.

Koolituse eesmärk on anda osalejatele põhjalikud teadmised tööprotsesside kaardistamisest ja jõustamisest.

Koolituse läbinu oskab läbi selgete protsesside tõsta töö efektiivsust ja tulemi kvaliteeti, teab, milliseid meetodeid kasutada tööprotsesside kaardistamisel, oskab vajalikke muutuseid vastumeelses töökeskkonnas ellu viia ning hinnata tööprotsesside rakendamise efektiivsust.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Tööprotsesside kaardistamine ja jõustamine


10:00 - 14:30

 • Joann Talv

  Joann Talv

  Hispaania kinnisvara spetsialist Costa Blancal

 • Mis kasu toovad ettevõttele ühtselt arusaadavad protsessid?
 • Kuidas tõsta töö efektiivsust ning tulemi kvaliteeti läbi standardiseeritud protsesside ning toetavate tööjuhendite?
 • Milliseid tuntud meetodeid kasutada kaardistamiseks?
 • Muutuste elluviimine töökorraldustes – kuidas saada protsessi läbi viivad inimesed pardale eesootavate arengutega?
 • Millisel moel on võimalik protsesse rakendada vastumeelses töökeskkonnas?
 • Kuidas tuvastada indikaatoreid ja tulemusnäitajaid, mis demonstreerivad efektiivset tööprotsesside rakendamist?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Oodatud on kõikide astmete juhid ja teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi