Arendav tagasiside- kuidas seada piire, toetada töötaja arengut ning mida teha, kui muutust ei tule?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 01.12.2023 Registreerimise lõpp: 30.11.2023 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 219 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 30. novembrini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Arendav tagasiside- kuidas seada piire, toetada töötaja arengut ning mida teha, kui muutust ei tule?

Juhi rolliga kaasneb kohustus olla selge, konkreetne ja nõudlik, mis puudutab tiimiliikme töökäitumist, töökohustuste täitmist ning koostööd. Sellest, kui hästi juht sellega toime tuleb, sõltub töötaja areng, tiimisisene kliima, töötulemused ning juhi enda legitiimsus. Mis on arendava tagasiside andmise põhitõed? Kuidas tulla toime, kui tagasiside saaja hakkab ennast õigustama või vastu süüdistama? Kuidas soovitud muutusi toetada ja kinnistada ning mida teha, kui soovitud muutust ei tulegi. Koolitus koosneb teooriast, erinevatest näidetest koolitaja praktikast ning osalejate kaasuste analüüsist ning lahenduste leidmisest praktiliste ülesannete abil.

Koolituse eesmärk on anda põhjalikud teadmised arendava tagasiside põhikomponentidest ning arendada oskusi vestluse tõhusaks läbiviimiseks.

Koolituse viib läbi enam kui 25-aastase kogemusega psühholoog, koolitaja, coach ja superviisor Viktoria Saat.

Koolituse läbinu:

 • oskab juhina vältida käitumist, mis võib soodustada tiimilikmete ebaproduktiivset hoiakut ning vähendada juhi legitiimsust meeskonnas
 • tunneb arendava tagasiside andmise põhitõdesid, komponente ja samme
 • oskab arendada konstruktiivset dialoogi ning tulla toime tagasiside saaja emotsioonidega, sooviga ennast kaitsta, õigustada ja vastu süüdistada
 • oskab toetada soovitud muutust ja seda kinnistada
 • teab, kuidas toimida, kui soovitud muutust ei tule

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

01.12.2023


09:20 – 09:30

Kogunemine veebikeskkonda

09:30 – 13:00

Arendav tagasiside- kuidas seada piire, toetada töötaja arengut ning mida teha, kui muutust ei tule?

 • Juhi käitumine, mis võib soodustada tiimilikmete ebaproduktiivset hoiakut ning vähendada ka juhi enda legitiimsust meeskonnas. Kuidas vältida?
 • Millal ja kuidas anda arendavat tagasisidet? Juhi hoiak, uskumused, vajalikud omadused.
 • Arendava tagasiside andmise põhitõed, komponendid ja sammud. Vestluse ettevalmistamine ja läbiviimine. Arendava tagasiside eesmärk: piiride seadmine ning muutuste toetamine.
 • Kuidas arendada konstruktiivset dialoogi ning tulla toime tagasiside saaja emotsioonidega, sooviga ennast kaitsta, õigustada, vastu süüdistada?
 • Kuidas toetada soovitud muutust? Inimese enda vastutus ning mida juht ja meeskond saavad teha selleks, et positiivne muutus saavutada ning kinnistada?
 • Edusammude tähistamine vs mida teha kui soovitud muutust ikkagi ei tule?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Tööandjad, personalijuhid ja -spetsialistid, projektijuhid, meeskonnajuhid, ettevõtete juhid ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi

Konsultatsioonid

Kui teil on küsimusi ja vajate individuaalset konsultatsiooni, valige lektor ja registreeruge konsultatsioonile