Tarkvara automaattestija 5-päevane arenguprogramm

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 07.05.2024 - 04.06.2024 Registreerimise lõpp: 16.03.2024 Kestvus: 32 AT Asukoht: Online-arenguprogramm Hind: 1245 € + km Ühe õppepäeva hind: 249 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 3. juunini Soodushind: 895 € + km Ühe päeva soodushind: 179 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Tarkvara automaattestija 5-päevane arenguprogramm – vii oma karjäär uuele tasemele!

* Uurige lähemalt ka Eesti Töötukassa võimalustest koolitustoetuse ja teenusest töötaja koolituskulude hüvitamisest tööandjale. Arenguprogrammide eest on võimalik tasuda Liisi järelmaksuga.

Kas olete manuaalne tarkvara testija, kes on valmis oma karjääri uuele tasemele viima? Või IT-entusiast, kes soovib sukelduda automaattestimise põnevatesse sügavustesse? Või huvitab teid just programmeerimine ning soovite sellega algust teha? Meie kursus on kohandatud just teie vajadustele, pakkudes olulisi oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud edukaks karjääriks automaattestimise valdkonnas. Tarkvara automaattestija arenguprogrammi eesmärk on viia sinu tarkvara testimise oskused järgmisele tasemele, ühendades manuaal- ja automaattestimise läbi programmeerimise. Programm toimub veebikeskkonnas ning teemad jagunevad 5-le õppepäevale. Iga õppepäev on järelkuulatav 14 päeva jooksul peale selle toimumist endale sobival ajal.

Käesolev programm keskendub olulistele teemadele nagu Java keel ja programmeerimine, testide disainimine ja automatiseerimine, tööriistade (Git ja IntelliJ IDE) kasutamine ning UI- ja API-testimise põhimõtted. Need oskused on hädavajalikud igaühele, kes soovivad olla konkurentsivõimelised tarkvara testimise kiiresti liikuval tööturul. Iga koolituspäev on täis praktilisi harjutusi, mis valmistavad ette väljakutseteks reaalsetes töökeskkondades. Kursuse lõpus oled valmis looma ja integreerima kõrgekvaliteedilisi automaatseid teste, parandades oluliselt tarkvara arendusprotsessi ja kvaliteeti.

Koolitus sobib ideaalselt nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Oodatud on kõik, kes on juba tuttavad tarkvara testimise põhimõtetega ja soovivad täiendada olemasolevaid oskusi uute ning praktiliste teadmistega ning ka need, kes soovivad teha esimesi samme automaattestimise maailmas. Samuti on automaattestimine ka hea sissejuhatus üldisemale programmeerimisele. Meie eesmärk on tagada, et iga osaleja, olenemata oma eelnevast kogemusest, saaks kasulikke ja praktilisi teadmisi, mis aitavad neil automaattestimise ja programmeerimise vallas edukalt toime tulla. Eelnev tarkvara testimise kogemus annab kursuse läbimiseks väikese eelise, kuid see ei ole kohustuslik.

Koolituse läbinuna:

 • õpid Java keele põhitõdesid, õppides lugema ja kirjutama koodi, mis on hädavajalik automaattestide loomiseks;
 • õpid disainima ja programmeerima teste, tagades sellega tarkvara kvaliteedi;
 • omandad teadmised, kuidas tagada testide kõrge kvaliteet ning kuidas automatiseerida ja integreerida teste olemasolevatesse tööprotsessidesse;
 • tutvud Java põhiliste programmeerimise meetodite ja -võtetega, mis on vajalikud efektiivseks tööks automaattestide keskkonnas;
 • õpid kasutama Git’i tööriista versioonihalduseks ja tutvud IntelliJ IDE-ga, et parandada oma efektiivsust Java projektide kallal töötades;
 • tunned nii kasutajaliidese (UI) kui ka rakendusliidese (API) testimise põhimõtteid ja praktilisi rakendusi.
 • oled teadlik programmeerimise ja automaattestide slängikasutusest ning oskad iseseisvalt probleeme lahendada.

Programmi sisukaid ja mitmekülgseid õppepäevi viib läbi kogenud tarkvara testimise insener Hendrik Vallimägi, kes on spetsialiseerunud veebilehtede ja nutiseadmete testimisele. Olles taganud kvaliteeti mitmete erinevate projektide raames nii Eestis kui Saksamaal, omab Hendrik laialdasi kogemusi ja oskusi testimismetoodikates, tarkvara testimises, automatiseerimises ja tulemuste analüüsimises ning raporteerimises.

Töö toimub väikestes gruppides ja kohtade arv on piiratud!

Osalemistasu on 1245 €+km (Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse sooduspakkumistega liitujale 895 €+km). Soovi korral on võimalik arenguprogrammi eest tasuda ka kolmes osas. Võimalus on osaleda ka üksikutel päevadel eraldi. Ühe õppepäeva hind on 249 €+km (sooduspakkumistega liitujale 179 €+km). Palun sisestage erisoov registreerumisel märkuste lahtrisse. Hinna sisse kuulub iga õppepäeva järelvaatamise võimalus veebis 14 päeva jooksul pärast toimumist info kinnistamise eesmärgil.

Täiendõppe kogumaht 32 AT, millest iseseisev töö 5 AT. Koolituspäevad on interaktiivse ülesehitusega, kus toimub koolitaja ning osaleja vaheline dialoog ning praktilised harjutused. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele. Kursus lõpeb elektroonilise kirjaliku arvestusega. Tunnistuse saavad kõik, kes on läbinud kogu arenguprogrammi.

Advertisement banner

Programm

07.05.2024

1. ÕPPEPÄEV


09:15 – 13:35

 • Mis on automaattestid?
 • Programmeerimise põhitõed
 • Java õppimine
 • Töökeskkonna seadistamine

10.05.2024

2. ÕPPEPÄEV


09:15 – 13:35

Hendrik Vallimägi
Riverty Tech OÜ, Software Developer Engineer in Test

 • Programmeerimise harjutused ja õppimine
 • Sissejuhatus automaattesti projekti

14.05.2024

3. ÕPPEPÄEV


09:15 – 13:35

Hendrik Vallimägi
Riverty Tech OÜ, Software Developer Engineer in Test

 • UI Testi disain ja programmeerimine
 • API Testi disain ja programmeerimine
 • Testi kontroll ja testi testimine

28.05.2024

4. ÕPPEPÄEV


09:15 – 13:35

Hendrik Vallimägi
Riverty Tech OÜ, Software Developer Engineer in Test

 • Uue testprojekti loomine ja seadistamine
 • Testprojekti integreerimine cloud’i
 • Testide profileerimine, paralleelne käivitus ning muud olukorraga seotud aspektid

23.10.2023

5. ÕPPEPÄEV


10:00 – 14:30

Hendrik Vallimägi
Riverty Tech OÜ, Software Developer Engineer in Test

 • Kokkuvõte: Programmeerimine, automaattestid, kvaliteet
 • Vigade parandus, lünkade täitmine, erinevate tööriistade ülevaade
 • Küsimused ja vastused

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Arenguprogramm

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud tarkvara testimise valdkonnast huvitatud. Koolitus sobib ideaalselt nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Oodatud on kõik, kes on juba tuttavad tarkvara testimise põhimõtetega ja soovivad täiendada olemasolevaid oskusi uute ning praktiliste teadmistega ning ka need, kes soovivad teha esimesi samme automaattestimise maailmas. Meie eesmärk on tagada, et iga osaleja, olenemata oma eelnevast kogemusest, saaks kasulikke ja praktilisi teadmisi, mis aitavad neil automaattestimise ja programmeerimise vallas edukalt toime tulla. Eelnev tarkvara testimise kogemus annab kursuse läbimiseks väikese eelise, kuid see ei ole kohustuslik.

Õppemeetodid:

Täiendõppe kogumaht 32 AT, millest iseseisev töö 5 AT. Koolituspäevad on interaktiivse ülesehitusega, kus toimub koolitaja ning osaleja vaheline dialoog ning praktilised harjutused. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele. Kursus lõpeb elektroonilise kirjaliku arvestusega. Tunnistuse saavad kõik, kes on läbinud kogu arenguprogrammi. Programm toimub veebikeskkonnas ning koosneb 5-st põhjalikust õppepäevast. Kursust saab läbida nii macOS kui ka Windowsi platvormil töötavate arvutitega. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.