Esmaabi sõja ja tuumakatastroofi korral

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 29.01.2024 Registreerimise lõpp: 29.01.2024 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 219 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 28. jaanuarini Soodushind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Esmaabi sõja ja tuumakatastroofi korral

Julgeolekuolukord Euroopas on muutunud äärmiselt pingeliseks ja sellest tulenevalt tekib suurem vajadus rääkida esmaabist ja selle eripärast lahingvigastuste korral. Koolitusel käsitletakse levinumaid lahingvigastusi ning tutvustatakse esmaabivahendeid, mida kasutatakse raskete vigastuste korral ning mis ei eelda meditsiinilist haridust.

Koolituse teisel poolel keskendutakse sellele, kuidas saab end kaitsta keemia- või tuumarünnaku ohu korral. Antakse ülevaade teadaolevatest keemiarelvadest ja nende toimest. Keemia- ja tuumarünnaku hirm on suur, kui inimeste teadmised nendest relvaliikidest on puudulikud. Koolitusel osalemine pakub teadmisi kuidas kaitsta end, oma pere, sõpru ja kolleege vastava ohu korral, andes seeläbi kindlustunnet.

Eelmisel koolitusel osalenute tagasiside:

● “Olen esmaabi täiendkoolitusi läbinud juba omajagu ning suures plaanis on kõik ühesugused. Nikita suutis selle eelarvamuse murda ning anda uued teadmised sellelt alalt. Suur tänu!”
● “Sain koolitusel palju uusi teadmisi esmaabi kohta. Suured tänud lektorile fantastilise koolituse eest!
● “Suurepärane ja asjakohane koolitus. Elades piirkonnas, kus asub mitu potentsiaalselt ohtlikku ettevõtet, koolitusel saadud teadmised on väga kasulikud kriisiks valmisoleku mõttes.” 
● “Absoluutset parim koolitaja, keda olen kuulanud! Sisutihe, huvitav ja aja- ning asjakohaste näidetega ilmekustatud esinemine. Olles mittemeedik, suudeti teema ka mulle selgelt ning arusaadavalt edasi anda. Veel nii, et suudan seda edaspidi elus rakendada. Ääretult põnev! Kindlasti tahan hr Panjuškini koolitustel edaspidigi osaleda.”
● “Tere. Supper hea koolitus, koolitaja. Väga vajalik, põhjalik, selge, näidetega selgitused. Väga väga rahul. Aitäh!”
●  “Väga hästi tehtud koolitus, võtsin sellest kaasa palju uut ja kasulikku ning kindlasti soovitan selles osaleda kõigil, keda teema kõnetab. Aitäh! :))”

Koolituse eesmärk on anda osalejatele vajalikud teadmised ning praktilised oskused, kuidas osutada kannatanule esmaabi ning kuidas ette valmistuda ja tegutseda mittestandardses ekstreemolukorras, sh sõja ning võimaliku keemia- või tuumarünnaku korral.

Koolituse läbinu teab, millised on võimalikud vigastused sõjapiirkonnas (k.a. keemia- või tuumarünnaku korral) ning oskab rakendada ennetusmeetmeid ja vajadusel pakkuda esmaabi.

Koolituse viib läbi Nikita Panjuškin, kellel lisaks 8-aastasele töökogemusele kiirabis lisandub mitmeaastane Kaitseväe kogemus Eestis ja välismissioonil ning õde-õpetaja ametikohal Kaitseväe Akadeemia Sõja- ja katastroofimeditsiinikeskuses. Ta on viinud läbi sõjameditsiinialast väljaõpet nii tervishoiutöötajatele kui ka Kaitseväe meedikutele. Hetkel töötab ta Sotsiaalministeeriumis nõunikuna, kus arendab tervishoiusüsteemi valmisolekut kriisideks ning lisaks täiendab oma teadmisi Sisekaitseakadeemia Sisejulgeoleku instituudis kriisireguleerimise valdkonnas.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

29.01.2024


08:50 – 09:00

Kogunemine veebikeskkonda

09:00 – 11:00

Esmaabi sõja ja tuumakatastroofi korral

  • Nikita Panjuškin

    Nikita Panjuškin

    Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna nõunik

  • Kuulihaavade eripärad ja esmaabi
  • Plahvatusest tekkinud vigastused ja esmaabi
  • Raske trauma esmaabis kasutatavad esmaabivahendid

11:00 – 11:15

Sirutuspaus

11:15 – 13:15

Koolitus jätkub

Nikita Panjuškin
Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna nõunik

  • Teadaolevad keemiarelvad, nende toime ja ennetusmeetmed
  • Käitumine tuumarünnaku ohu korral

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtete ja asutuste esmaabiandjad ning kõik teemast huvitunud

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.