IT lepingute tüüpilised vead ja puudused
Üldinfo
Saada sõbrale Toimumise kuupäev: 05.06.2024 Registreerimise lõpp: 05.06.2024 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 229 € + kmEesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner
Online-koolitus: IT lepingute tüüpilised vead ja puudused
Puudulik IT leping võib olla kulukate probleemide ja peavalu allikas. Millised on IT lepingute tüüpilised vead ja puudused ning kuidas tagada lepingu täitmine ehk tulemuse vastavus kokkulepitule?
Koolituse eesmärk on anda põhjalikud ning praktilised teadmised, kuidas ennetada ja ületada IT lepingu sõlmimisega seotud probleemkohti.
Koolituse läbinu teab, millised on peamised ohukohad IT arenduslepingu sõlmimisel ning kuidas end kaitsta.
Praktilisi teadmisi jagab klientidelt suurepärase tagasiside saanud Advokaadibüroo WIDEN (endine LEXTAL) vandeadvokaat ja partner Rauno Kinkar, kes on keskendunud IT lahenduste, tarkade tehnoloogiate ning andmekaitsega seonduvatele õigusküsimustele.
Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.
Programm
05.06.2024
09:05 – 09:15
Kogunemine veebikeskkonda
09:15 – 10:45
IT lepingute tüüpilised vead ja puudused
-
vandeadvokaat, Advokaadibüroo WIDEN (endine LEXTAL) partner ja juhatuse liige ning IT/IP meeskonna juht
- Kuidas loodavat arendust lepingus kirjeldada nii, et teenuse osutaja ja tellija seda ühtmoodi mõistaksid – st kuidas saavutada arenduse kõrge kvaliteet?
- Kuidas hoida arendusega seoses loodava intellektuaalse omandi kontroll enda käes?
- Kuidas ennetada lepinguga seotud kommunikatsiooniprobleeme?
- Kuidas tagada arendusega seoses jagatavate andmete kaitse ning milliste GDPR nõuetega tuleks arvestada juba tarkvaraarenduse kavandamisel ja hankimisel?
10:45 – 11:00
Sirutuspaus
11:00 – 12:30
Koolitus jätkub
Rauno Kinkar
Advokaadibüroo WIDEN (endine LEXTAL), advokaat
- Kuidas vältida arendaja pantvangiks sattumist – st arenduse dokumenteerimise kohustus?
- Kuidas tagada arenduse konfidentsiaalsus ning vältida ärisaladuse leket?
- IT lepingute levinumad tüüpvead, puudused ja ebakõlad
Õppekorralduse alused
Sündmuse tüüp:
Webinar
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Õppemeetodid:
Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.
Loobumistingimused:
Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.
Projektijuht:
Kätlin Susi
Toitlustus:
Ei
* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.