Tehisintellekti (AI) praktiline rakendamine ettevõtluses

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.08.2024 Registreerimise lõpp: 30.08.2024 Kestvus: 5 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 26. maini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner 

Tehisintellekti (AI) praktiline rakendamine ettevõtluses

Kuidas tehisintellekt (AI) töötab? Kuidas see aitab mind isiklikult ja äriliselt? Mis ohud kaasnevad tehisintellekti kasutamisega? Kergesti jälgitav koolitus annab neile küsimustele vastuse läbi praktiliste näidete, regulatsioonide ja reaalselt juhtunud lugudega.

Koolituse eesmärk on anda osalejatele teadmised ja oskused tehisintellekti (AI) erinevatest tööriistadest ja rakendusvõimalustest, et ettevõtted saaksid ära kasutada AI potentsiaali, saavutada konkurentsieelis ning olla valmis tuleviku tehnoloogilisteks väljakutseteks. Osalejatele õpetatakse praktilisi oskusi AI lahenduste kasutamiseks oma organisatsioonis.

Koolituse läbinu:

 • saab aru, kuidas erinevad tehisintellektid töötavad ning teab nendest tulenevaid piiranguid ja võimalusi
 • oskab valida sobiva tehisintellekti tööriista konkreetse ülesande tõhusamaks täitmiseks
 • mõistab tehisintellekti (AI) juurutamise probleeme organisatsioonides
 • saab aru piirangutest: andmekaitse, autoriõigused, pettused, vaidlused ja juriidiline vastutus. Eetilised ja moraalsed kaalutlused
 • teab tehisintellekti lähituleviku arengusuundasi

Koolitusele on oodatud ettevõtjad, ettevõtete omanikud ja juhid, kes soovivad paremini mõista AI võimalusi ja selle potentsiaalset mõju nende äritegevusele; turundusjuhid ja spetsialistid, kes otsivad viise, kuidas kasutada AI-d sihtgruppide analüüsimisel ja turunduskampaaniate optimeerimisel ning kõik, kes soovivad arendada oma oskusi AI rakendamisel.

Koolitust viib läbi tehisintellekti (AI) koolitaja Priit Ilomets, kelle eesmärk on olla sillaks tehisintellekti ja inimmaailma vahel. Priit räägib uutest tehnoloogiatest teaduspõhiselt, aga inimkeskselt, arusaadavalt ja praktiliselt.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Programm

30.08.2024


11:50 – 12:00

Kogunemine veebikeskkonda

12:00 – 14:00

Tehisintellekti praktiline rakendamine ettevõtluses

 • Priit Ilomets

  Priit Ilomets

  Coach ehk kasvusaatja, AI-koolitaja, ja AS Metrosert vesinikutehnoloogia valdkonna juht

 • Tehisintellekti areng ja lähitulevik
 • Visuaalsete, teksti- ja kõnepõhiste tehisintellekti tööriistade kasutamise põhitõed
 • Kuidas tehisintellekti tööriistad aitavad igapäevaseid ülesandeid efektiivsemalt teha?

14:00 – 14:30

Sirutuspaus

14:30 – 16:30

Koolitus jätkub

Priit Ilomets
AI-koolitaja ja AS Metrosert vesinikutehnoloogia valdkonna juht

 • Tehisintellekti tööriistade kasutamine spetsialisti abilisena
 • Kuidas tehisintellektiga praktikas raha teenitakse?
 • Lahendame tehisintellekti tööriistadega osalejate tegelikke probleeme

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud ettevõtjad, ettevõtete omanikud ja juhid, kes soovivad paremini mõista AI võimalusi ja selle potentsiaalset mõju nende äritegevusele; turundusjuhid ja spetsialistid, kes otsivad viise, kuidas kasutada AI-d sihtgruppide analüüsimisel ja turunduskampaaniate optimeerimisel ning kõik, kes soovivad arendada oma oskusi AI rakendamisel

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus. Koolituse teoreetilist osa ilmestavad praktilised näited ja nende analüüs. Koolituse tulemusi hinnatakse aruteluse käigus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.