Kõik oluline pakendiarvestusest ja aruandlusest

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.04.2024 Registreerimise lõpp: 29.04.2024 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 229 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 29. aprillini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Kõik oluline pakendiarvestusest ja aruandlusest

Pakendiaruande koostamine on kohustuslik kõikidele ettevõtjatele, kes oma tegevuse käigus pakendavad kaupu ja/või toovad maale pakendatud kaupu. Korrektne pakendiaruanne hoiab kokku ettevõtja kulusid. Seoses erinevate direktiivide jõustumisega muutub esitatava aruande sisu pidevalt detailsemaks. Seetõttu on oluline, et aruande koostamiseks vajalikud protsessid oleksid ülesse ehitatud läbimõeldult ja piisavalt informatiivsed.

Koolituse käigus avame erinevate mõistete sisu: müügi-, veo- ja rühmapakend; korduskasutus- ja ühekorra pakend, komposiit- ja monomaterjal jne. Peamine väärtus on võimalus arutada oma ettevõttespetsiifiliste teemade üle ja saada selgust küsimusi tekitavatele nüanssidele.

Koolituse eesmärk on selgitada pakendiseaduse ja pakendiaktsiisiseaduse pakendiaruandlusega seotud peamisi põhimõtteid ja sisustada neid praktiliste näidetega.

Koolituse läbinu omab ülevaadet pakendiaruandlusega seotud mõistetest, on kursis peamiste põhimõtete ja nüanssidega.

Koolituse viib läbi pakendi- ja pakendijäätmete käitlussektori ekspert Kristiina Dreimann, kes on Tootjavastutusorganisatsioon OÜ juhatuse liige. Tema igapäevaste tööülesannete hulka kuulub just pakendiettevõtjate nõustamine.

Koolitusele on oodatud raamatupidajad, keskkonnaspetsialistid, tootmisjuhid vm sõltuvalt, millise ametikoha vastutusse on antud pakendiaruandluse süsteemi loomine ja haldamine ettevõttes.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

30.04.2024

Kõik oluline pakendiarvestusest ja aruandlusest


09:30 – 12:45

  • Seadusandlusest tulenevad nõuded
  • Pakendiaruandluse koostamise põhimõtted ja võimalused
  • Pakendiaruande esitamine
  • Erinevate pakendite ligiid
  • Korduskasutuspakendiga seotud nüansid
  • Mono- ja komposiitpakendid
  • Pakendiaruande audit
  • Ettevõttespetsiifilised nüansid

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Raamatupidajad, keskkonnaspetsialistid, tootmisjuhid vm sõltuvalt, millise ametikoha vastutusse on antud pakendiaruandluse süsteemi loomine ja haldamine ettevõttes.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega. 

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi