Hoonete piirdetarindite soojuskaod – probleemid ja lahendused (5,4 TP)

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 19.10.2023 Registreerimise lõpp: 18.10.2023 Kestvus: 5 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 249 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 18. oktoobrini Soodushind: 179 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Hoonete piirdetarindite soojuskaod – probleemid ja lahendused

Koolitus annab 5,4 TP (inseneri täiendõppe punkti)

Hoone kaotab põhiliselt soojust ehitise karbi ehk piirdetarindite st. välisseinte, akende, katuse, välisuste, keldri ja põrandate kaudu. Maja piiretega seotud tegevused on reeglina kallid ja aeganõudvad, kuid efekt on väga suur. Selleks, et viia hoone vastavusse kaasaja nõuetega ja pikendada selle eluiga, peavad piirdetarindid olema piisavalt soojustatud ning minimaalsete külmasildade ja õhuleketega. Tundes hoonete piirdetarindite soojuskadudega seonduvaid olulisi nüansse, on võimalik nende kaudu kaotsi läinud soojust märkimisväärselt vähendada.

Koolituse viib läbi Tallinna Tehnikaülikooli ehitusfüüsika professor ja tunnustatud ehitusinsener Targo Kalamees.

Koolituse eesmärk anda põhjalikud teadmised hoonete piirdetarindite soojuskadudest ja võimalikest lahendustest.

Koolituse läbinu suudab orienteeruda hoone soojuskadude temaatikas ning teab, mida ette võtta külmasildade vastu ja kuidas kõige tõhusamalt minimeerida õhulekkeid.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

19.10.2023


08:50 – 09:00

Kogunemine veebikeskkonda

09:00 – 13:30

Hoonete piirdetarindite soojuskaod - probleemid ja lahendused

  • Soojuserijuhtivus
  • Soojustakistus
  • Soojusläbivus
  • Korrigeeritud soojusläbivus
  • Joonsoojusläbivus
  • Külmasilla kriitilisus
  • Õhulekked

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ehitusinsenerid, arhitektid, projekteerijad, ehituse projektijuhid, arhitekti- ja inseneribüroode esindajad, ehitusettevõtete juhid, omanikujärelvalve teostajad, ehitajad, kinnisvara arendajad ja haldurid, energiaaudiitorid, energiatõhususe spetsialistid, KOV-de ehitusspetsialistid ja teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei