Liimpuitkonstruktsioonid ning nende arvutamine (4 TP)

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 02.10.2024 Registreerimise lõpp: 02.10.2024 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 26. maini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolitus annab 4 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Online-koolitus: Liimpuitkonstruktsioonid ning nende arvutamine (4 TP)

Puit on ajalooliselt vanim ehitusmaterjal, mis taastuva loodusliku materjalina püsib ka tänapäeval innovatiivsete materjalide seas esirinnas. Liimpuit laiendab oluliselt puidu kasutamist konstruktsioonide ehitamisel, võimaldades katta massiivpuiduga võrreldes kordades pikemaid sildeid ning teha kordades suuremate mõõtmetega ristlõikeid. Neid võimalusi kasutades on liimpuidust saanud väga populaarne konstruktsioonimaterjal suuresildeliste hallikonstruktsioonide ehitamisel. Sellele on kaasa aidanud ka puidutöötlemise tehnoloogia areng, mis lubab saavutada detailide tootmisel hämmastavat täpsust. Käesoleva koolituse käigus vaatlemegi ülalmainitud teemasid, peatudes puidu kui materjali eripäradel ning liimpuitelementide monteerimisel kasutatavatel terasest taridetailidel.

Koolituse eesmärk on pakkuda süvateadmisi ja jagada praktilisi kogemusi liimpuidu kasutamisest eri tüüpi konstruktsioonide ehitamisel.

Koolitus on suunatud ehitusjuhtidele, projekti- ja objektijuhtidele, ehitusfirmade juhtidele ning ehitusjärelevalvega tegelevatele inimestele, kes soovivad täiendada ja uuendada oma teadmisi.

Koolituse läbinu:

  • tunneb erinevate liimpuitraamide tüüpe;
  • omab teadmisi liimpuitkonstruktsioonide liitedetailide ja nende paigaldamise kohta;
  • teab lahendusi praktikas sagedamini esinevatele murekohtadele.

Praktilisi teadmisi jagab volitatud insener (tase 8) Tõnu Peipman, kes on muu hulgas ka Eesti Kunstiakadeemia Arhitektuuriosakonna osalise koormusega külalisdotsent ning müürsepa ja puussepa kutseeksamite komisjonide liige.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Programm

02.10.2024


09:20 – 09:30

Kogunemine veebikeskkonda

09:30 – 11:00

Liimpuitkonstruktsioonid

  • Liimpuidu kasutamine puitkonstruktsioonide ehitamisel
  • Liimpuitraamide kujud ja erinevad arvutusskeemid

11:00 – 11:15

Virgutuspaus

11:15 – 12:45

Koolitus jätkub

Tõnu Peipman
Volitatud insener (tase 8)

  • Liimpuitraamide jäikade nurgasõlmede ja raami riivi jätkude konstrueerimine
  • Raami posti jalgade konstrueerimine erinevate arvutusskeemide puhul

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud ehitusspetsialistid, projektijuhid, objektijuhid, projekteerijad, väikefirmade juhid ja järelevalveinsenerid ja teised antud teemast huvitatud spetsialistid.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus. Koolituse teoreetilist osa ilmestavad praktilised näited ja nende analüüs. Koolituse tulemusi hinnatakse arutelude käigus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.