Tableau – tõhus vahend andmete analüüsimiseks ja visualiseerimiseks

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.05.2024 - 31.05.2024 Registreerimise lõpp: 30.05.2024 Kestvus: 13 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 458 € + km Ühe õppepäeva hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 30. maini Soodushind: 338 € + km Ühe päeva soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Kahepäevane praktiline online-koolitus: Tableau – tõhus vahend andmete analüüsimiseks ja visualiseerimiseks

Tutvu teiste Andmeanalüütiku arenguprogrammi päevadega SIIN.

Tableau on loodud selleks, et muuta andmeanalüüs kasutajasõbralikuks ja hõlpsasti käsitletavaks. See tööriist võimaldab kasutajatel oma andmeid visuaalselt uurida ja mõista, andes neile vahendid probleemide lahendamiseks ja küsimustele vastuste leidmiseks andmete põhjal.

Praktilise kahepäevase koolituspäeva eesmärk on anda osalejatele teadmised, kuidas Tableau abil andmeid parimal võimalikul viisil töödelda ja need arusaadavaks ning kättesaadavaks teha igaühele. Koolitus keskendub praktilistele võtetele, alates andmekogumite koostamisest kuni andmetöötluse, visualiseerimise ning dashboard’ide loomiseni.

Oodatud on kõik, kes kasutavad oma töös andmeid ning soovivad neid efektiivselt analüüsida ja esitada. Koolitus sobib nii neile, kes pole varem Tableau-ga töötanud kui ka neile, kes on seda teinud vähesel määral ning soovivad oma oskusi täiendada.

Koolituse läbinu:

 • tunneb Tableau Desktopi olulisemaid töövõtteid;
 • omab ülevaadet andmeanalüüsi võimalustest;
 • teab, kuidas andmeid ette valmistada ja andmeallikat luua;
 • teab, kuidas Tableau’s andmeid töödelda;
 • oskab andmeid visualiseerida nii lihtsamate kui keerukamate graafikutüüpide näol;
 • teab, kuidas luua informatiivseid ja selgeid dashboard’e.

Praktilisi teadmisi jagab sertifitseeritud Tableau spetsialist Mari Helen Štarkov, kes on andmete analüüsi ning visualiseerimisega kokku puutunud nii Alexelas kui Telias töötades.

Koolitusel osalemiseks peab arvutisse olema eelnevalt installeeritud Tableau DesktopSobib ka 14-päevane tasuta Tableau prooviversioon.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Advertisement banner

Programm

30.05.2024

1. ÕPPEPÄEV


10:00 – 15:30

Tableau - andmete analüüsiks parim tööriist

 • Mis on Tableau?
 • Andmeallika loomine
 • Esimene visualiseerimine (lihtsamad graafikute tüübid)
 • Andmete sorteerimine, filtreerimine, grupeerimine, kalkulatsioonid
 • Dashboard’i loomise põhitõed
 • Publitseerimine ja jagamine
 • Küsimused-vastused

31.05.2024

2. ÕPPEPÄEV


10:00 – 15:30

Tableau - andmete analüüsiks parim tööriist

 • Edasijõudnud visualiseerimine (keerukamad graafikute tüübid)
 • Andmete ettevalmistamine, join’imine, blend’imine
 • Keerukamad kalkulatsioonid ja statistilised funktsioonid
 • Parameetrid ja dünaamilised vaated
 • Interaktiivsed dashboard’id
 • Küsimused-vastused

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Arenguprogramm

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

See koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad oma andmeid efektiivselt analüüsida ja esitada - nii uued Tableau kasutajad kui ka need, kes soovivad oma olemasolevaid oskusi täiendada, sh spetsialistid, kes tegelevad andmete analüüsimisega, et teha kindlaks mustreid, trende ja teha ettevõttele olulisi järeldusi; ärijuhid ja juhtkonna liikmed, kes vajavad andmepõhiseid otsuseid tehes selget ülevaadet äriprotsessidest ja tulemustest ning turundusspetsialistid, kes kasutavad andmeanalüüsi klientide käitumise mõistmiseks ja turundusstrateegiate optimeerimiseks.

Õppemeetodid:

Koolituspäevad on interaktiivse ülesehitusega, kus toimub koolitaja ning osaleja vaheline dialoog ning praktilised harjutused. Lisaks saavad osalejad personaalselt vastused enda küsimustele. Tunnistuse saavad kõik koolitusel osalejad. Programm toimub veebikeskkonnas. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.