Uus efektiivne viis ametijuhendi koostamiseks või uuendamiseks

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 09.09.2020 - 09.09.2020 Registreerimise lõpp: 07.09.2020 Kestvus: 4 AT Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 179 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Kui juht pole töötaja töötulemustega rahul, siis võib olla põhjuseks see, et töötaja ei tea, mida temalt oodatakse. 

Koolitus toimub saalis, kuid soovi korral on võimalik osaleda ka veebis otseülekande vahendusel ning küsida reaalajas esinejatelt küsimusi. Hind on mõlemal juhul sama.

Ametijuhend ei ole pelgalt kohustuslik töökorralduslik dokument. See annab töötajale selge ülevaate tema tööga seatud ootustest, aitab vältida möödarääkimisi, lisapingeid ja töövaidlusi. Samuti lihtsustab hästi koostatud ametijuhend personalivalikut. Ametijuhend on aluseks tulemuste juhtimisele ja inimeste arendamisele.

Kiiresti arenevas maailmas tuleb ametijuhendit uuendada vähemalt kord aastas. Koolituselt saad kaasa praktilise tööriistakasti ametijuhendi loomiseks ning kaasajastamiseks. Kuidas viia läbi töö analüüs? Millised on ametijuhendi koostamise erinevused elukutsete vahel? Kuidas panna selgesti kirja ootused, kuid jätta tulemuse saavutamiseks töötajale vabad käed? Millised punktid ametijuhendis aitavad suurendada töötahet?

Koolituspäeva aluseks on Suurbritannia personalijuhtide ühingu (CIPD) ja USA ametlik käsitlus (O’NET OnLine) ametijuhendite koostamise ja uuendamise süsteemidest.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Uus efektiivne viis ametijuhendi koostamiseks või uuendamiseks


10:00 - 11:30

  • Suurbritannia personalijuhtide ühingu käsitlus ametijuhenditest ja rakendustest personalivalikul. Kuidas see meie praktikasse hõlpsasti üle kanda?
  • Praktiline õppus: kuidas kasutada ametijuhendit personalivalikul?
  • Kuidas viia läbi ametikoha põhine töö analüüs?

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Koolitus jätkub


12:00 - 13:30

  • MOA teooria: Tulemuslikkus, edu = teadmised, oskused, võimed x motivatsioon x võimalus. Kuidas seda ametijuhendi koostamisel rakendada?
  • USA ametlik käsitlus ametijuhendist (O’NET OnLine). Kuidas see meie praktikasse hõlpsasti üle kanda?
  • Vajalik informatsioon ametijuhendis (praktilised näited ja arutelu)
  • Kuidas aitab hästi koostatud ametijuhend suurendada tööindu?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Personalijuhid, personalispetsialistid, administratiivjuhid, suur- ja väikeettevõtete juhid ning kõik teised, kes tegelevad inimeste juhtimisega.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ja juhtumi analüüs. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

ellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Piret Lauk, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.