Üldinfo

Toimumise kuupäev:
15.09.2022
Registreerimise lõpp:
14.09.2022
Kestvus:
6 AT
Asukoht:
Online-koolitus
Hind: LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA
239 € + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Delegeerimine ning vastutuse jagamine läbi enesejuhtimise

Delegeerimine ei tähenda tüütute kohustuste andmist alluvale, vaid see on teadlik valik, mis annab võimaluse saavutada tulemusi teiste inimeste abiga ja seista seeläbi kõrgemal aja ja muude vajalike vahendite puudumisest.

Vastutuse delegeerimine mõjutab peamiselt kolme nähtust:  inimese töö tulemuslikkust, rahulolu tööga  ning organisatsiooni kasvu ja arengut. Seega on delegeerimine mõjus vahend, mis ühelt poolt annab juhile aega olulisemateks ülesanneteks, kuid mis teisalt tagab töötajate kõrge motiveerituse ja arengu.

Juhid, kes ei teadvusta endale delegeerimise tähtsust või ei oska seda teha, põlevad kokkuvõttes läbi, sest mikrojuhtimine pole kunagi olnud edu saavutamise eelduseks.

Koolituse eesmärk on anda juhtidele praktilisi teadmisi, kuidas läbi enesejuhtimise tagada efektiivne delegeerimine.

Koolituse läbinu teab, millised on peamised delegeerimist takistavad asjaolud, mõistab, kuidas toetada ja juhendada töötajat, kes ei ole valmis vastutust vastu võtma ning oskab delegeerida ilma ülesande mikrojuhtimise või ülevõtmiseta.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Advertisement banner

Programm

09:50 - 10:00

Kogunemine veebikeskkonda

10:00 - 14:30

Delegeerimine ning vastutuse jagamine läbi enesejuhtimise

 • Ivar Raav

  Ivar Raav

  Raamat “Juhtimise jalajälg” autor, holistiline juhtimiskoolitaja ja mentor

 • Suhtlusbarjäärid delegeerimisel
 • Vastutuse võtmine vs vastutuse andmine
 • Juhi enesejuhtimine vastutuse andmisel
 • Kuidas läbi meeskonnasisese usalduse tõsta delegeerimise tulemuslikkust?
 • Kuidas toetada töötajat, kelle puudub enesekindlus või soov delegeerimist vastu võtta?
 • Juhikesksest mikrojuhist võimestavaks juhiks läbi 7 astme

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Webinar
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Oodatud on kõik juhid, kes soovivad saavutada meeskonnaga oluliselt enamat ning viia enda juhtimisoskused uuele tasemele.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Eveli Reitelmann
Toitlustus:
Ei
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi