Ehitisregistri praktiline koolituspäev

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 17.05.2023 - 17.05.2023 Registreerimise lõpp: 16.05.2023 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 229 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 16. maini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolitus annab 3,2 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Praktilise koolituspäeva eesmärk on koos kasutajatega samm-sammult EHR’i süsteemis läbi käia kõik muudatused ja välja tuua uued pakutavad võimalused registri kasutamisel. Üheskoos tehakse selgeks uue keskkonna toimimise loogika, et kasutaja õpiks kogu süsteemi ja vajalikke tööriistu operatiivselt kasutama.

Koolituse läbinu teab EHR’is toimunud muuatusi ja lahendusi praktikas enim levinud probleemkohtadele, mis on tekkinud uue ehitisregistri kasutamisel.

Praktilisi teadmisi jagab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamuosakonna ehitisregistri talituse peaspetsialist Made Carmen Hiiesalu.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


08:45 - 09:00

Uue ehitisregistri praktiline koolituspäev


09:00 - 10:30

  • Ehitisregistri keskkonna kasutusjuhendid
  • Minu dokumendid
  • Andmete esitamise teatis
  • Ehitus- ja kasutusload ning -teatised

Virgutuspaus


10:30 - 10:45

Koolitus jätkub


10:45 - 12:15

Made Carmen Hiiesalu
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamuosakonna ehitisregistri talituse peaspetsialist

  • Praktilised küsimused, nagu enda ja oma ettevõtte andmete haldamine, teavitused jmt
  • Statistilised päringud
  • Lahendused praktikas enim küsimusi tekitavatele murekohtadele

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ehitusettevõtjad, arendajad, arhitektid, ehitusinsenerid, projekteerijad, ehituse projekti- ja objektijuhid, ehitusfirmade juhid, planeerijad, kohalike omavalitsuste spetsialistid, ehitusspetsialistid ning kõik teised, kes peavad sisestama andmeid ehitisregistrisse.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

 

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.