Ingliskeelsete ametikirjade korrektne koostamine

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 10.09.2020 - 10.09.2020 Registreerimise lõpp: 08.09.2020 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 179 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 9. septembrini Soodushind: 139 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Ingliskeelsete ametikirjade korrektne koostamine

Enamik Eesti suurettevõtteid on rahvusvahelised ning inglise keelest on saanud igapäevane suhtluskeel väliskolleegide ja -partneritega. Selleks, et olla rahvusvahelistele ettevõtetele võrdne partner on oluliseks määrajaks ka selge kirjalik väljendusoskus. Korrektne ja arusaadav ingliskeelne kiri omab olulist tähtsust ärisuhetes, võimaldades üheselt mõistetavat suhtlust, luues vastastikuse usalduse ning kujundades ettevõtte ja saatja mainet.

Koolitus võimaldab omandada ja täiendada teadmisi tööga seotud ingliskeelsete kirjade koostamisel. Koolitus on praktiline ning hõlmab mitmeid näiteid ja lisamaterjale.

Koolituse läbinu teab kuidas koostada lihtsamaid igapäevaseid ametikirju, oskab kasutada korrektset sõnavara ja stiili ning hoiduda grammatikavigadest.

Praktilise koolituse viib läbi Kai Veispak-Rawlings, Sisekaitseakadeemia inglise, eesti ja prantsuse keele lektor.

Koolitus toimub saalis, kuid soovi korral on võimalik osaleda ka veebis otseülekande vahendusel ning küsida reaalajas esinejatelt küsimusi. Hind on mõlemal juhul sama.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja kohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Ingliskeelsete ametikirjade korrektne koostamine


10:00 - 11:30

 • Head tavad rahvusvahelises kirjavahetuses
 • Erinevad kirjatüübid:
  - kutsed,
  - tänukirjad,
  - memod,
  - järelepärimised,
  - kinnituskirjad,
  - pakkumised,
  - teated,
  - kaebused,
  - tellimused,
  - meeldetuletused,
  - vabanduskirjad,
  - kaaskirjad.
 • Kirja ülesehitus, ametikirja erinevus tavakirjast
 • Kuupäevade, kellaaegade, aadresside kirjutamine
 • Erinevad lühendid ja pöördumised

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Koolitus jätkub


12:00 - 13:30

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Erinevatel positsioonidel töötavad inimesed, kes kasutavad tööl inglise keelt ning väärtustavad korrektset kirjakeelt; teised teemast huvitatud

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Ragne Talv

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.