Kuidas viia läbi edukas digivärbamine?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 29.08.2022 - 29.08.2022 Registreerimise lõpp: 28.08.2022 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 219 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Kuidas viia läbi edukas digivärbamine?

Värbamismaastikul toimub digirevolutsioon. Pole kahtlust, et tehnoloogia areng on viimastel aastatel pandeemia tõttu kiirenenud, kuid selle dünaamiline, pidevalt arenev olemus tähendab, et see pakub ka piiramatul hulgal võimalusi. Digivõimaluste rakendamine muudab värbamisprotsessi efektiivsemaks, hoiab kokku värbamiskulusid ning parandadab kandidaadi kogemust.

Koolituse eesmärk on jagada nõuandeid digivärbamise erinevatest võimalustest ja tutvustada parimaid praktikaid ning jagada soovitusi, kuidas kohandada senine värbamisprotsess ning tagada edukas digivärbamine.

Koolituse läbinu omandab teadmised efektiivsest digivärbamise protsessist, oskab valida digivärbamiseks sobivaid kanaleid, tunneb tööriistu, mida digitaalsel värbamisel kasutada ning teab, kuidas kujundada eristuvat kandidaadikogemust.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Kuidas viia läbi edukas digivärbamine?


10:00 - 13:15

 • Helen Pärli

  Helen Pärli

  SMARTFUL Growth asutaja, sertifitseeritud koolitaja, coach & HR professionaal

 • Mis on digivärbamine ning milline peaks välja nägema efektiivse digivärbamise protsess?
 • Kuidas kujundada ümber senine mõtteviis, protsessid ja parimad praktikad?
 • Milliste eripäradega peaks digivärbamise puhul arvestama?
 • Kuidas valida digivärbamiseks sobivaid kanaleid?
 • Milliseid tööriistu digitaalsel värbamisel kasutada?
 • Kuidas kujundada eristuvat kandidaadikogemust?
 • Millega arvestada online intervjuude läbiviimisel?
 • Kuidas kandidaadi sobivust näost-näkku kohtumiseta hinnata?
 • Millised on digitaalse värbamise puhul olulisemad jätkutegevused?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Personali- ja värbamisjuhid ning spetsialistid, värbamiskonsultandid, ettevõtjad, ettevõtete ja organisatsioonide juhid ning kõik teised, kes puutuvad oma töös kokku värbamisega.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi