Sobivate isiksustüüpide värbamine ja tõhus tööle rakendamine

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.03.2023 - 30.03.2023 Registreerimise lõpp: 03.03.2023 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 259 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Sobivate isiksustüüpide värbamine ja tõhus tööle rakendamine

Koostööl toimiv meeskond on 21. sajandi organisatsioonis võtmesõnaks. Ilmselt on iga juht või personalitööga tegelev inimene korra elus esitanud küsimuse, kuidas leida sobivaid inimesi oma meeskonda, kes töötavad sünergias ning pingutavad ühiste eesmärkide nimel? Töötajate valikul võib esimeseks kriteeriumiks olla küll kompetentsus, kuid kas seltskond kompetentseid isikuid moodustavad alati tiimi? Lisaks teadmistele ning oskustele mõjutavad meeskonna tõhusust ka isiksusetüübid ning nende kombinatsioon, mistõttu on oluline mõista erinevate inimeste eripärasid, et luua neile keskkond, kus nad ühtse meeskonnana töötaksid.

Koolituse eesmärk on jagada nõuandeid, kuidas edaspidi ära tunda erinevaid isiksusetüüpe ning neid toimiva meeskonnana tööle rakendada. Lisaks anda teadmised, kuidas hoida oma meeskonna koostöö tõhusa ning jätkusuutlikuna.

Koolituse läbinu oskab tuvastada erinevaid isiksusetüüpe; mõistab viise, kuidas inimesed võivad oma isiksuseomadusi varjata ja moonutada ning saab laiapõhjalised teadmised isiksuseomaduste ja meeskonnatöö koos toimimisest.

Toivo Aavik on Tartu Ülikooli isiksuse ja tervisepsühholoogia kaasprofessor, kes on ka õppinud TÜ majandusteaduskonnas turundust ja juhtimist. Tulevastele psühholoogidele õpetab ta seda, kuidas tuvastada inimese varjatud „mina“, seksuaalkäitumist ja ka seda, kuidas kasutada inimese tugevaid külgi tema heaolu suurendamiseks. Juba alates 1990ndatest on ta lisaks koolitanud ka kinnisvaramaaklereid, äri- ja personalijuhte.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Isiksustüüpidel põhinev mõjus meeskond


10:00 - 11:30

 • Toivo Aavik

  Toivo Aavik

  Tartu Ülikool, isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia kaasprofessor

 • Kuidas leida sobivaid inimesi oma meeskonda?
 • Erinevad isiksustüübid, nende tuvastamine ja meeskonda värbamine (väärtustel põhinev "peajaht").
 • Inimese tegeliku "mina" tuvastamine ja miks seda mõnikord varjatakse?

Sirutuspaus


11:30 - 11:45

Koolitus jätkub


11:45 - 13:15

Toivo Aavik
Tartu Ülikool, isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia kaasprofessor

 • Kuidas luua inimestele selline keskkond, et nad kõik koos oleksid efektiivsed?
 • Kuidas muuta oma suhtlemisstiili vastavaks teise isikuga? Vastastikune sobivus.
 • Virtuaalsed meeskonnad - kas samad tingimused suhtlemisel või midagi erinevat?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitus on mõeldud kõigile, kellel on alluvad, kes töötavad meeskonnas ning kes aegajalt värbavad uusi töötajaid.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi