Töötaja vaimse tervise tasakaal- mida on tööandjal sellest võita ja kuidas seda tagada?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 16.01.2023 - 16.01.2023 Registreerimise lõpp: 05.12.2022 Kestvus: 2 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 209 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Online-koolitus: Töötaja vaimse tervise tasakaal- mida on tööandjal sellest võita ja kuidas seda tagada?

Sageli pole stressi põhjuseks töötingimused vaid igapäevased kodused probleemid, mis tahes-tahtmata käivad inimestega tööl kaasas. Tekkinud pinged võivad käivitada stressitsükli, kus koduste pingete mõju kantakse järgmisel päeval tööle, kahjustades keskendumisvõimet, produktiivsust ja töösuhteid. Ülekandumine muutub inimesele tõeliseks vaimse tervise ohuks, kui töötaja on loomult suur saavutaja või töökohal oodatakse temalt kõrgeid tulemusi, mida ta ei suuda täita, kuna kodune elu toob pingeid tööle kaasa. Tööandja peab olema esimene, kes ohumärke nähes sekkub. Juhtide teadlikkus, mida sellises olukorras ette võtta, tuleb kasuks nii töötajale kui ettevõttele tervikuna.

Koolituse viib läbi Tartu Ülikool isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia kaasprofessor Toivo Aavik.

Koolituse eesmärk on tõsta juhtide teadlikkust sellest, kuidas töötajate kodused probleemid mõjutavad nende käitumist tööl, mida on neil tööandjana töötaja vaimse tervise tasakaalust võita ja anda praktilised juhised, kuidas seda saavutada.

Koolituse läbinu mõistab töötaja eraeluliste probleemide mõju tööl, teab, millist kasu ettevõte töötaja vaimse tervise tasakaalust saab ning oskab rakendada erinevaid strateegiaid selle saavutamiseks.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:50 - 10:00

Töötaja vaimse tervise tasakaal- mida on tööandjal sellest võita ja kuidas seda tagada?


10:00 - 11:30

 • Toivo Aavik

  Toivo Aavik

  Tartu Ülikool, isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia kaasprofessor

 • Erinevad rollid, mida inimesed oma elus „mängivad“
 • Kuidas eraelulised probleemid võivad mõjutada tööl käitumist?
 • Põhjused, miks tasakaal võib muutuda (mõlemas suunas)
 • Kasu, mida ettevõte töö ja eraelu tasakaalust saab
 • Kuidas saavutada eluterve tasakaal töö ja oma isikliku elu vahel, ettevõtte strateegiad selle saavutamiseks
 • Enesehindamine

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Tööandjad, personalijuhid ja -spetsialistid, projektijuhid, meeskonnajuhid, ettevõtete juhid ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eveli Reitelmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi